Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

letitbit turbobit reklamları tesadüf mü?

Konu, 'Her Telden' kısmında tevfikdemir02 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. tevfikdemir02

tevfikdemir02 Aktif Üye

arkadaşlar bişey dikkatimi çekti. letitbit turbobit gibi sitelerde reklam olarak evmanya.com un reklamları bulunuyor. şaşırdığım nokta ise nasıl oluyorsa evmanyada baktığım ne ürün varsa bu sitelerdeki reklamda karşıma çıkıyor. örneğin evmanyadan amerikan servislere bakmıştım güzel modelleri vardı dikkatimi çekmişti yani. sonra baktım bahsettiğim dosya indirme sitesindeki reklamda aynı amerikan servisler. sonra bi ara renkli kutulara baktım. bu sefer reklamlarda amerikan servis ve kutular çıktı karşıma. tesadüfen midir yoksa belli bir sistematik mi işliyor anlamadım..

2. vantar

vantar Süper Üye Süper Üye

değil...face reklamlarıda bu sisteme dönüşecekti.. araba sitelrine giriyrsan araba reklamları..

3. tevfikdemir02

tevfikdemir02 Aktif Üye

hocam site bazında olsa anlarım bu uzun süredir yapılan bişey zaten. asıl mevzu eğer benim baktığım ürünlerle ilgili bilgiler detaylı aktarılıyorsa ve bunu kullandığım pc yi de algılayarak anlık olarak yapıyorsa bu biraz korkutucu geldi bana. araba sitesine yönlendirmesi normal. ama 2005 model Clio'ya yönlendirebiliyorsa bu korkutucu.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal