leptop Fan ı temizleyenler?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar asus marka leptop um var ,işlemci çok ısınmaya başladı 3 senedir kullanıyorum muhtemelen fan ı tozlandığı içindir diye düşündüm..içini açmaya karar verdim,ilk kez leptop açıyorum..arka tarafında açacak yer yok,bende klavyeyi çıkardım ön taraftan açayım dedim,tüm vidaları söktüm fakat gene açılmadı bi türlü fan a ulaşamadım..tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :oops:
resmini ekliyorum

Ekli dosyalar

• CIMG4355.jpg
    CIMG4355.jpg
    47.3 KB · Görüntüleme: 906
arkadan açıcaksın hocam fana ulaşmak için, klavyeyi laptobu komple parçalamak için sökersin...Arkada kapak gibi birşey yoksa bile komple kasa olarak çıkıyordur, pena gibi birşeyle kenardan tırnaklardan kurtararak açabilirsin, çokta zorlama kırarsın...

ahmetismet' Alıntı:
arkadan açıcaksın hocam fana ulaşmak için, klavyeyi laptobu komple parçalamak için sökersin...Arkada kapak gibi birşey yoksa bile komple kasa olarak çıkıyordur, pena gibi birşeyle kenardan tırnaklardan kurtararak açabilirsin, çokta zorlama kırarsın...
arkadan herhangi açabileceğim bi kapağa rastlamadım biraz daha uğraşayım bakalım

Re: Ynt: leptop Fan ı temizleyenler?

Hocam laptop un n53 serisi aynı seriden bendede var. Hdd sökmek için yer var ama. İşlemci için tüm kasa sokulme si gerekiyor. Bu youtube söküm işlemini video ole anlatan vardı

Re: Ynt: leptop Fan ı temizleyenler?

ilk3r' Alıntı:
Hocam laptop un n53 serisi aynı seriden bendede var. Hdd sökmek için yer var ama. İşlemci için tüm kasa sokulme si gerekiyor. Bu youtube söküm işlemini video ole anlatan vardı
o video lazım bana :wink:

Geri