Lens Kullananlar Lensini Hangi Siteden Alıyor??

Kodla Büyü

şeyma

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Lens kullanan arkadaşlar, lensinizi nerden alıyosunuz? Hangi siteyi kullanıyosunuz?

ben iki yıldır lensmarket.com u kullanıyorum.fiyatlarda değişmedi hiç.dışarıdan 250 tl lik ürünü 100 tlye geliyor 3+1 ürünlerde.Solüsyon da hediye oluyor çok memnunum

Mr.Spermata' Alıntı:
hocam lacoste çerçeveli gözlük kullan şimdi moda gözlük:)

o da var hocam ama sadece evde kullanıyorum :) Gözlüksüz olmak gibisi yokmuş, ilkokul dörtten beri gözlük kullanıyorum :)

terkidiyar' Alıntı:
ben iki yıldır lensmarket.com u kullanıyorum.fiyatlarda değişmedi hiç.dışarıdan 250 tl lik ürünü 100 tlye geliyor 3+1 ürünlerde.Solüsyon da hediye oluyor çok memnunum

Teşekkür ederim hocam..

lensmarket.com kullanıyorum, çok memnunum. Hatta yıllardır kullandığım markadan bir başkasına geçiş yaptım, deneme lensi gönderdiler, deneme lensinden sonra devamını aldığım için deneme lensi ücretini ödememiş oldum.

ben de lensmarket.com dan alıyorum çok memnunum hem fiyatlar dışarıya göre çok uygun hem de 2 gün içinde teslim ediyolar.

honor hocam ben johnson&johnson oasis serisini kullanıyorum. yaklaşık 10 yıldır 365 gün lens kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım çok şükür.

hbalta' Alıntı:
honor hocam ben johnson&johnson oasis serisini kullanıyorum. yaklaşık 10 yıldır 365 gün lens kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım çok şükür.

bana da doktor johnson johnson un aque serisini tavsiye etmişti. Ama benim gözümünçapı 8.7 imiş, bu seride 8.6 varmış en fazla. Sorun olur mu ki 8.6 olması..

Lens marketten değil. Lensci.com dan lens aldım, bin pişman oldum aldığıma, kimseye özellikle de astigmatı olanlara lensci.com u tavsiye etmiyorum :((

geçen ay laser ameliyatı oldum kurtuldum gözlükten. Oh dedim... Gözlüksüzlük gibisi yokmuş...14 senedir kullanıyordum, gerçi hiç lens kullanmadım ama onunda ıvırı zıvırı çok diye biliyorum...

mitto' Alıntı:
geçen ay laser ameliyatı oldum kurtuldum gözlükten. Oh dedim... Gözlüksüzlük gibisi yokmuş...14 senedir kullanıyordum, gerçi hiç lens kullanmadım ama onunda ıvırı zıvırı çok diye biliyorum...
NUMARANIZ BÜYÜKMÜYDÜ HOCAM LAZERİ PEK TAVSİYE ETMİYOLAR DA

Hocam yıllarca miyop astigmad olarak lens kullandım, hep doktoruma getirttim. astigmadlı göz biraz daha sıkıntılı oluyor biliyorsunuzdur. Bu arada çizdirdim artık lenste kullanmıyorum...

akan' Alıntı:
mitto' Alıntı:
NUMARANIZ BÜYÜKMÜYDÜ HOCAM LAZERİ PEK TAVSİYE ETMİYOLAR DA

Yok hocam sağ 2,50, sol 1,5 idi ama sol %15 sağ % 5 görme kabileyine sahipti. Ameliyattan bir gün sonra ikisi toplam %80' çıktı, 1 hafta sonra % 120' ye çıktı. DR bir rakam gösterdi abartmıyorum A4 boyutunda vardır ilk muayene de bunu görememiştin dedi, şu anda çok rahatım. Tek sıkıntım gece ışık çok dağılmakta. Umarım yakın zamanda o sorunda hallolur. Bende çok korkarak girdim ama şimdi iyiki girmişim diyorum. Ben gibi bilgisayar öğretmeni bir arkadaşım 2007 yılında girmişti ameliyata onun epey bir etkisi oldu olmamda. 5 yıldır sıkıntı yaşamadı, umarım bende yaşamam...

mitto' Alıntı:
bende bu yaz ameliyat olmak istiyorum hocam nerde oldunuz, kaça oldunuz, miyop 3 numara 16 yıldır bıktımmm

lensmarket ten alışveriş yapıyorum hiç sorun çıkmadı. focus night and day kullanıyorum 2 yıldır çok şükür batma dahi olmadı., sakın purevision almayın o kadar kalın bir lens ki sürekli batma yapar.

Abartmıyorum 1,5 ay hiç lens çıkarmadığım oldu. cibavision focus iyidir.

menu' Alıntı:
mitto' Alıntı:
bende bu yaz ameliyat olmak istiyorum hocam nerde oldunuz, kaça oldunuz, miyop 3 numara 16 yıldır bıktımmm
Hocam dünyagöz hastanesinde oldum. Sene başında kampanya yapmışlardı 500 euro verdim artı olarak 77 lira ilk muayene ücreti verdim. Benimle birlikte birisi kampanya harici olmuştu ondan 800 euro almışlar. Vallahi gözlüksüzlük güzel. İlerleyen yıllarda yakın gözlüğü takmak zorunda kalabilirsiniz dedi ama sanırım (umarım) artık uzak gözlüğü takmam...

Geri