Lenovo Akıllı telefon Kullanıcıları Önerir misiniz?

Kodla Büyü

skydive707

Aktif Üye
MErhaba Arkadaşlar.
LENEVO vipe p1 pro veya k5 note almayı düşünüyorum. Önerileriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

Kullanan arkadaşlarda yardımcı olabilirler ise çok mutlu olurum

Bende Lenovo A7000 var. Bilgisayarlarım da Lenovo. Dünyanın en büyük PC üreticisi olarak girdiği smartphone alanında Lenovo henüz yolun başında olup telefondaki işlemcileri ve RAM'ler size yüksek performans sunup kamera kalitesi en üst segment telefonundan en altına kadar sürekli üzmektedir.

vipe p1 almayı düşünüyordum. li-po bataryasından dolayı vazgeçtim.

Ben Vibe x2 modelini kullandım. Performansı yüksek, pil ömrü ve kamerası düşüktü. Ama asıl vazgeçme sebebim malzeme sıkıntısı oldu. Bi ekran filmini bile internetten almak zorunda kalıyordum. Ekranı kırıldı, ekran bulamadım.

Lenovo a7000 kullanıyorum. Gözün kapalı alabilirsin. Ben alalı 4 ay filan oldu şimdi fiyatı daha pahali. 650 ye almıştım ben bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan biri.

Lenovo Vibe p1m kullanıyorum.Şarjı 2 gün gidiyor.Kamerası vasat.Genel olarak memnunum.

ben genel anlamda büyük bilgisayar üreticilerinin akıllı telefon pazarında başarı sağlayamadığını düşünüyorum. toshiba, asus, lenovo bu firmalar aslında çok büyük ancak ürettikleri telefonlar hem kalite açısından hem de kılıf,kapak gibi ürünler açısından çok yetersiz kaldı.bu anlamda benim önerim piyasanın yükselen yıldızı huawei ya da htc olur.

En ucuz modeli olduğundan mıdır nedir bu kadar kötüsünü görmedim mecburen kullanıyorum şu anda.

lenova marka herhangi bişey almadan önce servis numarasını arayın bakalım kaç günde düşürebileceksiniz. ben 3 günde zor düşürdüm.

Eşim de ben de şu an Lenovo kullanıyoruz. Akıllı telefon olsun ama fiyat olarak da makul olsun istediğimiz için vibe p1 ve s90 modellerini almıştık. 1 yıldan fazla süredir kullanıyoruz. Öyle sürekli fotoğraf, selfie modunda olmadığımız için kamera bize çok kötü gelmedi ama evet çok iyi de değil.
Vibe p1' in şarjı gerçekten baya uzun süre gidiyor bir akıllı telefona göre. S90 modeli de şık, ince, ekran parlaklığı güzel bir telefon. Telefonda oyun oynamadığım için o konuda da yorum yapamayacağım. Fiyat olarak o segmentte makul telefonlar. Kılıf vs bulmak da zor olabiliyor.

Lenovo p70 kullanıyorum. Tavsiye ederim. Özellikle pili çok iyi. 4000 maH . 2 gün gidiyor.

Ben de telefon almayı düşünüyorum, yaklaşık 3 yıldır :) Limit 1000 tl, bin veren 1200 de verirciler için +200 daha olabilir :D
GM M5 plus veya zorlarsam lg g4 (ithalatçı garantili) düşünüyorum tavsiye abilir miyim?
Not: Telefondan aşırı beklentim yok, birkaç basit online kelime oyunları oynuyorum, birazcık da hızlı olursa iyi olur tabi.

Eşime ucuz diye Motorola almıştık çok iyi çıktı. Daha sonra aldığımız vestel ve lenova çok kötü.....Bulabilirseniz Motorola tavsiye ederim.Lumia920 de sağlam ve hızlı bir telefon.

Moto G4 tavsiye ederim... Lenovo motorollayı satın aldı bu da motorollanın modeli... LG G4 kullanıyorum değişirken keşke bunu ya da 5000mah bataryalı birşey alsaydım diyorum..

Batarya büyük olsun da performans zaten artık hepsinde iyi..

G4 plus olayını bilmiyordum fena değilmiş.Xperia C4 almıştım onunla aynı hemen hemen.Bilseydim sağlam diye MotoG4 alırdım.

p70 kullanıyorum 6 aydır,güzel bir telefon.Bataryası iyi,kastığını görmedim,ısınma sorunu yok.Çok pahalı değil bildiğim kadarıyla.Çift hatlı ayrıca.

Vibe P1 kullanıcısıyım batarya 50 saat kullanımdan aşağı düşmedi henüz, 72 saati geçirdiğimde oldu. Oyun düşkünü biri değilim, standart internet sosyal medya vs kullanımım var. Kamera olarak daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum ama fiyat performans olarak tavsiye ederim. Kutusundan koruma kılıfı ve film çıkıyor ama kırılmaz film değil tabi ki. Benim için önemli olan şarj belası idi, 24 saat dolmadan biten, en olmadık yerde dibi gören bataryadansa bazı özelliklerden kısıp bu sorunlardan kurtulup kafamın rahat etmesi önemliydi. Bu cihazla da bunlardan kurtuldum...

Şuan mesajı K5 üzerinden yazıyorum. 16gb olani snapdragon 4 çekirdek işlemci var ben çok oyun oynamam ama hanımda lg k10 var ona göre daha fazla ısınıyor, kamera çok iyi değil, çok şey beklememek lazım ama bir kaç aydır kullanıyorum stabil bir telefon kilitleme, hata falan yok, şarj internet sürekli açık bir gün gidiyor, arayüz güzel özetle fiyatına göre harika şöyleki ben telefonu 11 kasımda ň11 in kampanyasindan bonus falan derken 450 lira gibi bir fiyata kadar dusurdum öyle aldım. Fiyatını düşünce ben fazlasıyla memnunum. Her işimi görüyor. İnternet, bankacılık, WhatsApp vs.

k5 var.

şarj güzel
kameralara uyuz oldum
ses dolby (hakketen)
ekran amoled değil
kaliteli telefon hissi var (orta)
takılma makılma yok. akıcı

654 tl ye aldım 1 ay falan oldu.

İş görür mü görür
Çok mu kaliteli hayır
Vereceğin paranın tam karşılığımı evet
sorularının tam karşılığı.

bankacılık, ofis, sosyal medya, ufak tefek uygulamalarla beraber stabil, sıkıntısız çalışıyo su ana kadar.

Lenovo telefonların performansı genellikle iyi. Bende P70 var. Zamanında 730 TL ye almıştım. 1 seneye yakın oldu. Hiç bir takılma, kasma, açamadığı birşey olmadı. Tek sorunu kamerası beklentiyi karşılamıyor. Ama fiyat - performans açısından çok iyi. Bataryası mükemmel. Mobil veri sürekli açık 3 gün gidiyor.

corhan' Alıntı:
bende 1000 TL fiyat bandında lenova vibe k5 note 32gb almayı düşünüyorum özellik ve tasarım olarak güzel bir telefona benziyo

http://www.hepsiburada.com/lenovo-vibe- ... 000002XRX5
Su an kullandığım telefon bu. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Ben çok memnunum. Yalnız DonanımHaber de telefon için başlık var. Orada bir çok şikayet var. Bu şikayetlerin geneli 16 GB olanı için gibi geldi bana. Yine de o başlığa bir bakın.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende hocam donanımhaberdeki bazı şikayetleri görünce bu soruyu sorma gereksimi duydum genel anlamda kullananların birçoğu memnun

Geri