Leechturk'te bayram boyunca üyelik açık

Kodla Büyü

bilalca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bayram Şimdi Bayram Oldu...

Akşam Bir Taraftan Kavurma Yerken Diğer Taraftan Izleyeceğimizi Dizileri, Filmleri, Belgeselleri LeechTurk'den Indirmek Istemez Misin?

Bu Mani O Zaman Bizden Size...

Üyeliğim Yok Diye Sorun Etme
Açığız Sizin Bayram Ziyaretine
Sevdiklerinle Kalk Gel LeechTürk'e
Unutma Kısa Süreliğine Açtık Üyeliklerimizi Size...

http://www.leechturk.com/signup.php

Önemli değil arkadaşlar son günlerde forumda davetiye isteyenleri görünce ve başka bir sitede bu sitenin bu şekilde bir uygulama yaptığını görünce paylaşmak istedim. :D

bilalca' Alıntı:
Önemli değil arkadaşlar son günlerde forumda davetiye isteyenleri görünce ve başka bir sitede bu sitenin bu şekilde bir uygulama yaptığını görünce paylaşmak istedim. :D
İyi etmişsin hocam. :+1:

"Üzgünüz, Bu IP adresi daha önce başka bir hesap tarafından kullanılmıştır. Bizimle iletişime geçip bu durumdan bizi haberdar edebilirsiniz!" Şöyle bir uyarı alıyorum. Daha önce üye olmadım ama.

öncelikle teşekkür ederim. Biraz tanıtır mısınız hocam? Burdan nasıl film indireceğiz ?

neyzen26' Alıntı:
"Üzgünüz, Bu IP adresi daha önce başka bir hesap tarafından kullanılmıştır. Bizimle iletişime geçip bu durumdan bizi haberdar edebilirsiniz!" Şöyle bir uyarı alıyorum. Daha önce üye olmadım ama.
Aynı ip başka tarihte başkasına kiralanmıştır. Eğer modemi kapatıp yeniden başlatırsanız size yeni bir ip ataması yapılır ve böylece yeni kayıt yapabilirsiniz.

Bu bir torrent sitesi. Utorrent programı popüler uygulamalardan bir tanesi. Torrenti indirip utorrent üzerinden çalıştırıyorsun ve download başlıyor. Bu tarz siteler genelde üyelik için davetiye sistemi kullanırlar

Üzgünüz, Bu IP adresi daha önce başka bir hesap tarafından kullanılmıştır. Bizimle iletişime geçip bu durumdan bizi haberdar edebilirsiniz! dio ama benim IP statiktir.. değişemem kii

metex1234' Alıntı:
Üzgünüz, Bu IP adresi daha önce başka bir hesap tarafından kullanılmıştır. Bizimle iletişime geçip bu durumdan bizi haberdar edebilirsiniz! dio ama benim IP statiktir.. değişemem kii
Ultrasurf programı veya benzeri bir program ile üye olabilirsin.

Geri