LCD PANO (Okullar için Dijital Pano Uygulaması)

Kodla Büyü
nese1982' Alıntı:
tv ve pc birbirine çok uzakta hocam. hem de 2 televizyonda yayınlamak istiyorum. tv nin kendi tarayıcısının kullanmak istiyorum. pc ile bağlantısı olmasın.
Hocam chrome altyapısını kullanıyor program.tv lerin tarayıcılarının destekleyeceğini zannetmiyorum.

mrb hocam;
tv de yayınlayabileceğim bi alternatif var mı? ogretmenler odasında ET yayınladım. müdür tv lerde de olsun istiyor.

nese1982' Alıntı:
mrb hocam;
tv de yayınlayabileceğim bi alternatif var mı? ogretmenler odasında ET yayınladım. müdür tv lerde de olsun istiyor.

NEŞE Hocam ekran kartının çıkışı varsa oradan 2. ekran olarak tv ekranına vga kablosu ile gönderebilirsiniz.
Öğretmenler işini chrome ile değil mozilla ile hallederler. Neden derseniz chromu yanlışlıkla kapatabilirler( bu kaçınılmaz iş bitince dalgınlıkla olabilir) ya da tıkladıklarında simge durumunda kalabilir.

Hocam API anahtarınızda bir problem yoksa hava durumu bölgesine Etimesgut yazmanız yeterlidir

Parhelion' Alıntı:
tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz arkadaşlar?
hocam dediğin şekilde API yi aldım. Aşağıdaki resimdeki şekilde giriyorum ama hava durumu bölümü boş duruyor.

API: f33bf43fb0bcfc87

Ekli dosyalar

• pano api.jpg
    pano api.jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 678
hocam elinize sağlık tekrar.
Ders programının üst kısmında "iyi akşamlar" yazıyor sürekli.
onu nasıl değiştirebiliriz.

uygulamayı sene başından beri öğretmen odasında kullanıyoruz emeğinize sağlık, bir istek de ben yazabilir miyim? nöbet listesi daha uzun olsa yani bir haftalık değilde aylık yada daha uzun nöbet girebilsek ne iyi olacak :oops:

güncelleme geldikten sonra fotograf alanında bozulmalar oldu.
ekranda verilen boyutlarda fotograf yüklememe rağmen hala bozulma devam ediyor.

Uygulamayı windows'daki genişlet seçeneğiyle normal masaüstünün görünmeyen kısmında kullanabiliyor muyuz?

okul ağındaki sertifikadan dolayı smart tv den internete bağlanamadım, özel internetten ise sorunsuz bağlanıyor, tv ye sertifika da yüklenmiyor, bu durumda ne yapabiliriz?

Arkadaşlar bu lcd panoyu flaş bellek ile çalıştırabilir miyiz? yani bilgisayarsız flaştan çalışabilecek bir şekilde ayarlaya bilir miyiz? Bu konuda bir fikri olan var mı?

mozturk0032' Alıntı:
Arkadaşlar bu lcd panoyu flaş bellek ile çalıştırabilir miyiz? yani bilgisayarsız flaştan çalışabilecek bir şekilde ayarlaya bilir miyiz? Bu konuda bir fikri olan var mı?
.
hocam BU PANO UYGULAMASI bir Google Chrome uygulaması olduğu için çalıştırabilmeniz için bir chrome tarayıcıya ihtiyacınız var. Portable chrome var ise (araştırmadım) bir deneyebilirsiniz. Aksi takdirde sanmam

Arkadaşlar programı çalıştırıp tam ekran yapınca tamamıyla göstermiyor. Sağ taraftaki ders programı bölümü yarım çıkıyor. Ekran çözünürlüğünden bütün seçenekleri denememe rağmen aynı sorun devam ediyor. Çözümü nedir bilen yardımcı olabilir mi

Arkadaşlar bilgisayarda açılan tüm belgeler benim masaüstüme değil direk lcd panoya açılıyor.B türlü düzeltemedim sebebini ya da çözümünü bilen varmı ??

Arkadaşlar programı çalıştırıp tam ekran yapınca tamamıyla göstermiyor. Sağ taraftaki ders programı bölümü yarım çıkıyor. Ekran çözünürlüğünden bütün seçenekleri denememe rağmen aynı sorun devam ediyor. Çözümü nedir bilen yardımcı olabilir mi
Bu problemin çözümünü bilen var mı?

Panodaki bilgileri başka bir bilgisayardaki lcd panoya taşımak mümkün mü ? ayrıca tek tek ona da mı girmek gerekecek tüm bilgileri ?

Hala kapanıyor hocam.Kusursuz çalışıyordu.Panolar ansızın kapanıyor

HOCAM ELLERİNE SAĞLIK
DERS PROGRAMINI AKATARABİLİYORMUYUZ,
YOKSA BÜTÜN SINIFLARI TEK TEK Mİ GİRİYORUZ
TEŞEKKÜRLER

Geri