Laptopta sorun var bi el atıverin...

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar

Bir arkadaşın laptopunun adaptörü-kablosu çalışmaz hale geldi.zannedersem elektrik yüzünden oldu çünkü arızanın olduğu gün hava çok kötüydü. Ama problem sadece bu değil laptopun web kamerası çalışmıyor ve usb girişleri bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ve touch pad kısmı çok ısınıyor.

Aslında laptopun garantisi devam ediyor ama kullanıcı hatası deyip geri gönderirler diye göndermeye çekiniyoruz. Arkadaşlar hem problemin çözümü konusunda hemde garantiye gönderirken dikkat etmemeiz gereken noktalar konusunda yardım bekliyorum…

Saygılarımla…

slm ...Bu tip sorunları servise bildirirken gerçekçi olamamak gerekir.Yani siz servise bunu bildirirken "aldığımdan beri touch pad çok ısınıyor aldığımdan beri şöle böle v.b " şikayetler olarak bildirin...Ancak şunuda belirteyim eğer voltaj yükselmesi ( bakın dikkat edin yükselmesi diyorum ) olduysa bu durum usb leri etkiler..Ayrıca kasa içinden usb mantığıyla çalışan kamerada böyle bir hasara uğramış olur.Siz ısrarcı ve özgüveniniz yüksek bir şekilde servisle konuşun ama mutlaka konuşun.Hatta ses şiddetiniz biraz yükseltin :)

Geri