laptoplarda sepette %10 indirim (bugün)

Kodla Büyü
yasarsahbaz' Alıntı:
Ne alırsanız alın ekranı en az Full HD olanını alın.

Aynen.

Sene olmuş 2016
Cep telefonları FULL HD hatta 4K ekranla çıkarken
Laptop ekranları yıllardır 1366*768 çözünürlükte çakılı kaldı.

Gerçi adamlarda haklı daha çözünürlük nedir bilmeyen bir dünya insan var.
Satıyor mu satıyor...

Laptop boyutları standart olduğu için yüksek çözünürlüklere çıkmanın manası yok ki. Her şey minicik görünecektir, bunu mu istiyorsunuz? :mrgreen:
15" ekranlı bir laptop bence maksimum 1920x1080 kullanmalı. Ayrıca bu ölçü "Full HD" kavramını ifade eder. Dolayısıyla "en az full hd, en çok full hd" ifadeleri tuhaf oluyor.

yataylimit' Alıntı:
Laptop boyutları standart olduğu için yüksek çözünürlüklere çıkmanın manası yok ki. Her şey minicik görünecektir, bunu mu istiyorsunuz? :mrgreen:
15" ekranlı bir laptop bence maksimum 1920x1080 kullanmalı. Ayrıca bu ölçü "Full HD" kavramını ifade eder. Dolayısıyla "en az full hd, en çok full hd" ifadeleri tuhaf oluyor.
:alkis:

En az full hd ifasesinde bir sorun göremiyorum.
Buradan full hd ve üstü bir çözünürlük manası çıkar.

Grafik tasarım, video işleme, programlama da özellikle arayüz tasarımlarda ne kadar yüksek çözünürlük o kadar iyi.

Laptoplarda 4k bile kullanılabilir.
Simgeler küçülür ama sonuçta windowsta sağ tık görünüm seçeneğinde yer alan
Orta boy simgeler , büyük boy simgeler ve küçük boy simgeler seçeneği bu çözünürlükler için geliştirilmiştir.

Full hd bir monitör kullanıyorum. Arayüz tasarlerken çok faydasını gördüm.
İlk bir hafta monitöre alışmak biraz gözümü yordu. Şu an hiçbir sorun yaşamıyorum.

Benden size tavsiye bu saatten sonra kullancağınız bilgisayarın ekran çözünürlüğü
full hd veya daha üstü bir çözünürlük olsun. Kullandıkça bana hak vereceksiniz..

Herkese iyi bayramlar..

Full hd ve ssd artık standart olmalı bence de. Özellikle de ssd ki makinaya çağ atlatıyor gerçekten. Kendimden biliyorum. :wink:

Geri