Laptop yazilim ve grafik tasarim için 17.3 mu 15.6 mı

Kodla Büyü

ersan3333

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Oyun oynama amacim yok dedigim gibi grafik tasarim ve yazilim icin kullanacagim.Laptopta 17.3 inc kullananlar tecrubelerini yazabilir mi.

Hem oyun hem de grafik için elbette ki 17.3 inch alın ve hatta smart tv ile kablosuz iletişim kurup masaüstünü tv'ye aktaran Wi-di teknolojili notebook olursa tadından yenmez.HDMI kabloya gerek kalmaz.Ben yeri geliyor tvden oyun oynuyorum yeri geliyor tv'den web tasarımı yapıyorum.Büyük ekran candır.Yada ucuz 21inch masaüstü lcd ekran da alabilirsin.

Buzkırıcı' Alıntı:
Hem oyun hem de grafik için elbette ki 17.3 inch alın ve hatta smart tv ile kablosuz iletişim kurup masaüstünü tv'ye aktaran Wi-di teknolojili notebook olursa tadından yenmez.HDMI kabloya gerek kalmaz.Ben yeri geliyor tvden oyun oynuyorum yeri geliyor tv'den web tasarımı yapıyorum.Büyük ekran candır.Yada ucuz 21inch masaüstü lcd ekran da alabilirsin.

Hocama katiliyorum
17.3 kullaniyorum en buyuj sorun biyere goturmek istediginizde oluyor tv ya da buyuk ekran monitor koyacak imkaniniz varsa kucuk ekran laptop alip hdmi ile baglamak daha iyi ama evde yer problem olursa coluk cocuk vs buyuk ekran tavsiye ederim

17.3 inç hocam küçük dar bir ekranda uzun soluklu ve profeyonel işler yaparken sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Geri