Laptop projeksiyonu görmüyor

Kodla Büyü

risen

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar.Laptop projeksiyona bağlanmıyor.Aslında laptop başka projeksiyonu görüor,ama viewsonic marka projeksiyonda göstermiyor.format attım laptopa yine olmadı.Kabloda sorun yok,başka bilgisayar denedim viewsonicte gösterdi,ama benm laptop gariptir göstermiyor.Sorun yok gibi görünüyor ama aslında sorun var.Ne olabilr sizce,görüşlerinizi alabilrimyim?

Evet var hocam.İnputtan modu değştiriyorum hiçbirinde algılamıyor.Çıkamadım işin içinden.

Merhaba;

- Ekran kartının farklı versiyon sürücüsü varsa onu kurun.
- Çözünürlük ayarlarını değiştirin
- Projeksiyona ait bir uygulama olabilir. Netten ona bakabilirsiniz.
- Bilgisayarın Svideo çıkışı varsa sadece o cihaz için svideo portunu kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Çözünürlüğü denedim hocam olmadı.Ekran kartını güncellerim ama başka marka projeksiyonlarda sıkıntı olmuyor işin garip yanı.Görüntüyü yansıtıyor projeksiyon.Ekran kartının bi güncelleyeym bakalım.

Ekran kartını güncelledim gene görmedi.Nasıl bi sorun anlamış değilim.İlk defa karşılaşıyorum böyle sorunla.

PC eski ise, belki de de bilgisayarın ayarını çift ekran yapmak gerekebilir.
masaüstünde sağ tıklayıp ...

burhansenyuva' Alıntı:
Merhaba;

- Ekran kartının farklı versiyon sürücüsü varsa onu kurun.
- Çözünürlük ayarlarını değiştirin
- Projeksiyona ait bir uygulama olabilir. Netten ona bakabilirsiniz.
- Bilgisayarın Svideo çıkışı varsa sadece o cihaz için svideo portunu kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
arkadasımızın önerilerini ben daha önce uygulamıstım işe yaramıstı

risen' Alıntı:
Ekran kartını güncelledim gene görmedi.Nasıl bi sorun anlamış değilim.İlk defa karşılaşıyorum böyle sorunla.

Merhaba;

projeksiyon servisi ile irtibata geçmenizi öneririm. Belki o ürünler arasında özel bir etkileşim oluyordur. Daha önce Hp kablosuz mause nin Hp laptop ına takıldığında, Post ekranında kaldığına sahit olmuştum. İyi çalışmalar.

Geri