laptop kıyaslama

Kodla Büyü

KeRASuS_28

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum. yaptığım aratırmalarla belirlediğim bir kaç marka var. ancak sizinde tecrübelerinizden yaralanmak istedim ve bu konuyu açtım.

sizce asus f3sc 200dr, asus f3sc 220 dr ve datron tw7a t7700 modellerinin artıları eksiler nelerdir...

fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...

asus iyi bir firmadır ve notebook ları da iyi ve ucuzdur ,ekran çözünürlükleri ve kalitesi hp compaq gibi notebook larınkinden kat kat daha üstündür.
ama türkiye deki teknik servisi çok yetersizdir.,datronu ise hiç tavsiye etmiyorum çok şikayet alan bir firma özellikle laptoplarında

Hocam ben 4 aydır f3sc 200 dr kullanıyorum ve çok memnunum maşallahı var (nazar değmesin) her yönüyle çok güzel, performansı çok iyi, ısınma yok ve gayet sessiz, fiyatıda galiba baya bi düştü, ben neredeyse 500 ytl zarardayım, f3sc 220 dr ise 200 ün bi üst modeli işlemcisi farklı en göze çarpan özelliği bu, ama asus kesin tavsiye ederim, teknik servis konusunda da birtek İstenbul da var garanti kapsamında sadece oraya gönderebilirsiniz, kolay gelsin :oops:

hepsiburada.com da benq joybook r53 satılıyor. inidirimli olarak 999 usd ye. bence bu fiyata kaçırmayın.

Dell varsa başka söze gerenk bile yok
Bence Dell almalısınız. Türkiye distribütörü Kont bilişim garanti süper.

hocam kesinlikle datronu al. ben 2 senedir asus kullanıyorum ve 3 kez servise gönderdim. her bir servisten gelmesi en az 1,5bucuk ay sürüyor. DVD ve Batarya kesinlikle kalıtsal bir problem sanırım asus larda.

datron tw7a aldık ev arkadasıma canavar gibi bir bilgisayar. ayrıca ankara servisi müthiş çalışıyordu 2 sene evvel sanırım değişmemiştir.

rtyucel' Alıntı:
datron tw7a aldık ev arkadasıma canavar gibi bir bilgisayar. ayrıca ankara servisi müthiş çalışıyordu 2 sene evvel sanırım değişmemiştir.

Evet hocama katılıyorum :+1:

Geri