Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

laptop kıyaslama

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında KeRASuS_28 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. KeRASuS_28

KeRASuS_28 Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum. yaptığım aratırmalarla belirlediğim bir kaç marka var. ancak sizinde tecrübelerinizden yaralanmak istedim ve bu konuyu açtım.

sizce asus f3sc 200dr, asus f3sc 220 dr ve datron tw7a t7700 modellerinin artıları eksiler nelerdir...

fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...

2. ba2khan

ba2khan Aktif Üye

asus iyi bir firmadır ve notebook ları da iyi ve ucuzdur ,ekran çözünürlükleri ve kalitesi hp compaq gibi notebook larınkinden kat kat daha üstündür.
    ama türkiye deki teknik servisi çok yetersizdir.,datronu ise hiç tavsiye etmiyorum çok şikayet alan bir firma özellikle laptoplarında

3. tabu

tabu Site Gezgini

Hocam ben 4 aydır f3sc 200 dr kullanıyorum ve çok memnunum maşallahı var (nazar değmesin) her yönüyle çok güzel, performansı çok iyi, ısınma yok ve gayet sessiz, fiyatıda galiba baya bi düştü, ben neredeyse 500 ytl zarardayım, f3sc 220 dr ise 200 ün bi üst modeli işlemcisi farklı en göze çarpan özelliği bu, ama asus kesin tavsiye ederim, teknik servis konusunda da birtek İstenbul da var garanti kapsamında sadece oraya gönderebilirsiniz, kolay gelsin :oops:

4. Usturlab

Usturlab Aktif Üye

hepsiburada.com da benq joybook r53 satılıyor. inidirimli olarak 999 usd ye. bence bu fiyata kaçırmayın.

5. fatihpc

fatihpc Seçkin Üye Seçkin Üye

Dell varsa başka söze gerenk bile yok
    Bence Dell almalısınız. Türkiye distribütörü Kont bilişim garanti süper.

6. rtyucel

rtyucel Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam kesinlikle datronu al. ben 2 senedir asus kullanıyorum ve 3 kez servise gönderdim. her bir servisten gelmesi en az 1,5bucuk ay sürüyor. DVD ve Batarya kesinlikle kalıtsal bir problem sanırım asus larda.

datron tw7a aldık ev arkadasıma canavar gibi bir bilgisayar. ayrıca ankara servisi müthiş çalışıyordu 2 sene evvel sanırım değişmemiştir.

7. fersah

fersah Aktif Üye

Evet hocama katılıyorum :+1:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal