Laptop hp mi alsam toshiba mı

Kodla Büyü

karesiweb

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İngilizce öğretmeni bir arkadaş 1500 - 2000 arası
laptop tavsiye istiyor
hp ler ısınıyormuş yeni ultrabookları ısınmıyormuş
toşibalar pahalıymış falan dedi
bu ultrabook ne demek yaa?
Ne diyelim şimdi bu öğretmenimize?
Ne alsın?
Başka marka da tavsiye edebilirisiniz.

Hocam Asus diyorum başkada demem, Isınma diye bir durum söz konusu değil, PC hantallaşma diye bir durum yok..
Asus K56C serisi Güzel 3.nesil al almışken, Birde Freedos olsun 200-300 tl daha uygun olur..

Toshiba adı geçiyorsa gerisi boş bence. :) Hepsiburada da 2249 liraya i7 işlemcili 8gb ram 1 tb sabitdisk 2 gb ekran kartlı bir model vardı. Evladiyelik kullanır onu.

Evvela toshiba daha sonra lenovo veya asus. Bu 3ü arasında fiyat karışılaştırması yapıp uygun olanı alınabilir. Eğer 2 marka alınırsa biraz önceki sıralamayı tercih ederdim ben.

bende bilgisayar araştırdım HP hariç toshiba asus ve lenovo baktım. f/p baktığımızda lenovo açık ara önde olduğu için lenovo aldım. i7 8gb ram 2 gb hardisk 1 tb harddisk toshiba 2200 iken lenovo yu 1600 e aldım. toshiba ama malzeme olarak bi tık daha kaliteli onu da söylemek gerek

Bir Toshiba ve Toyota ( :eek: ) kullanıcısı olarak HP ile karşılaştırdığınız için sizi esefle kınıyorum :shock:

Lenovo tavsiye etmem çip sorunu veriyor ve garanti kapsamına girmiyor. İsterseniz servislere danışın. Tavsiyeye gelince kesinlikle önce Toshiba sonra Dell sonrası farketmez.

EnTRoPi' Alıntı:
Lenovo tavsiye etmem çip sorunu veriyor ve garanti kapsamına girmiyor. İsterseniz servislere danışın. Tavsiyeye gelince kesinlikle önce Toshiba sonra Dell sonrası farketmez.
nasıl bir sorun hocam

ozkansedef' Alıntı:
Toshiba adı geçiyorsa gerisi boş bence. :) Hepsiburada da 2249 liraya i7 işlemcili 8gb ram 1 tb sabitdisk 2 gb ekran kartlı bir model vardı. Evladiyelik kullanır onu.
katılıyorum, Toshiba mı - HP mi diye bir soru olmaz bence.
Bir de size tavsiyem , kendinize alıyorsanız ne marka model aldığınızın önemi yok , avantajlarını dezavantajlarını bilerek alıyorsunuz fakat çevreden tavsiye isteyenlere sorunsuz marka model tavsiye edin, ileride başınıza ekşimesinler. Toshiba ve Asus dışında tavsiye vermeyin pek, biraz fazla versinler ama sorunsuz kullansınlar. İleride Lap top tan memnun kalırlarsa kendilerinden, kötü çıkarsa senden bilecekler çünkü.

Kısaca Ultrabook dedikleri ince ve ssd li lap top demek.

kendinize alıyorsanız ne marka model aldığınızın önemi yok , avantajlarını dezavantajlarını bilerek alıyorsunuz fakat çevreden tavsiye isteyenlere sorunsuz marka model tavsiye edin, ileride başınıza ekşimesinler. Toshiba ve Asus dışında tavsiye vermeyin pek, biraz fazla versinler ama sorunsuz kullansınlar. İleride Lap top tan memnun kalırlarsa kendilerinden, kötü çıkarsa senden bilecekler çünkü.

Kısaca Ultrabook dedikleri ince ve ssd li lap top demek.
:+1:

ergensoft' Alıntı:
Hocam Asus diyorum başkada demem, Isınma diye bir durum söz konusu değil, PC hantallaşma diye bir durum yok..
Asus K56C serisi Güzel 3.nesil al almışken, Birde Freedos olsun 200-300 tl daha uygun olur..
+1milyon

İngilizce Öğretmenine lenovo yeter bence :mrgreen:

Toshiba kullanıyorum kalitesi, servisi herşey harika.

Geri