Laptop ekranım kırıldı

Kodla Büyü

egebt

Site Gezgini
Meraba arkadaşlar laptop ekranım kırıldı zaten eskiydi bilgisayarım o yüzden 2. el lcd panel almayı istiyorum sıfırları çok pahalı sanırım uyumluluk konusunda çok da sıkıntı olmuyormuş ekranımın boyutu 15.4" ve 30 pinli sizce ne yapmalıyım bunu ben kendim değiştirebilir miyim

egebt' Alıntı:
Meraba arkadaşlar laptop ekranım kırıldı zaten eskiydi bilgisayarım o yüzden 2. el lcd panel almayı istiyorum sıfırları çok pahalı sanırım uyumluluk konusunda çok da sıkıntı olmuyormuş ekranımın boyutu 15.4" ve 30 pinli sizce ne yapmalıyım bunu ben kendim değiştirebilir miyim

değiştirebilirsiniz ancak çok hassas olduğu için takarken tekrar kırma ihtimalinizde var. sıfır çok pahalı demişsiniz ama gittigidiyor yada sanalpazarda araştırın uygun fiyatlı olanlarda var.

15.4" ekranlar az pahalı araştırın bulamazsanız yazın sizin için fiyat alırım ben.

Kendiniz değiştirecekseniz çok pahalıya gelmez hocam, paneller 100-200 arası değişiyor.

takması çok kolay hocam lcd panelleri. bilgisayarcılara uğrayın çıkma bulursunuz muhtemelen. ben lcd ekranın içindeki floresanını bile değiştirmiştim. (biraz uğraştırsa da...)

Acer Aspire 5600 serisi aslında paneli söktüm ama takarken zarar verme durumu var sonuçta hiç panel söküp takmadım şimdiye kadar yaşadığım yerde 2. el ürün bulma imkanım çok fazla yok küçük bir yer olduğu için bir de internetten alsam uyum sorunu olur mu

Geri