laminant parke temizliği :(

Kodla Büyü

şeyma

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar temizliği nasıl yapıyosunuz? Ben bezle siliyorum, leke kalıyo, izleri kalıyo hep, kurulamak lazım demişler zor siliyorum zaten bi de nasıl kurulayacağım :? Bi de su damlayınca filan leke oluyo, sonra ben o lekeleri çıkaramıyorum

Mrs Muscle ,Marc gibi birçok markaların ahşap zeminler için olan temizleyicisini kullanıyorum..bezle felan hiç uğraşmıyorum vileda ile siliyorum..ve gayet iyi oluyor.. kurulamaya gerek görmüyorum

hocam bende ahşap temizleyici ile siliyorum bende de lekeler kalıyor. Bence leke kalmaması parkenin özelliği ile ilgili. Çünkü önceki evimde sorun yaşamamıştım.

ecezehra' Alıntı:
hocam bende ahşap temizleyici ile siliyorum bende de lekeler kalıyor. Bence leke kalmaması parkenin özelliği ile ilgili. Çünkü önceki evimde sorun yaşamamıştım.
bence de parkeyle ilgili çünkü annem 12 senedir kullanıyor ne çizik nede leke var laminantında. önceleri pronto kullanırdı şimdi loc kullanıyor.

hocam schotc brite paspas var o çok gü<el ben çok memnunum bazen halıları bile onunla alıyorum. elektrik süpürgesine ihtiyacım olmuyo

ben de siliyorum paspas ile leke kalmıyor normalde ama paspası çok sıktıramamışsam su lekesi kalıyor iyi bir paspas ile leke kalacağını sanmıyorum parkenin çeşidine göre değişir mi bilmiyorum

mysybl' Alıntı:
hocam schotc brite paspas var o çok gü<el ben çok memnunum bazen halıları bile onunla alıyorum. elektrik süpürgesine ihtiyacım olmuyo
o nasıl bir şey hocam tam edını yazar mısınız bende parex mop var bide buharlı temizleyici var elektrikli süpürge açmadığımda örn bugün mopla önce kuru olarak tozunu alıyorum sonra ıslak siliyorum halılarıda gırgırlıyorum

Geri