lambası bitmiş projeksiyonlar

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
1 ilkokul var. Burada 5 adet projeksiyon arızalı ve akıllı tahta da yok.
Çocuklar görsel eğitimden mahrum kalıyor.
Bu projeksiyonların genellikle lambaları arızalı.
Bu lambası bitmiş projeksiyonlar için bişeyler yapılabilir mi?
Yoksa uğraşmaya değmez mi?

Birde projeksiyon bulabilir miyim böyle kullanılmayan. Yardımcı olursanız sevinirim.

Projeksiyon marka modellerini öğrenip aliexpres ten lamba alabilirsiniz. Geçen ay bir bir projeksiyon için 22$ a bir lamba aldım. Lamba fiyatları değişiyor, uygun lambası olan modeller için sipariş verilebilir.

Geçmiş zamanda Ankara'da projeksiyon lambalarını yenileyen bir firma vardı. 250 TL gibi bir fiyata lambanın içerisindeki parçayı değiştirip, kullanılabilir hale getirdiklerini iddia ediyorlardı. Ben deneme fırsatı bulamadım ama belki forumda yaptırmış olanlar çıkabilir. Belki öyle bir firma bulabilirsiniz.
Orijinalleri çok pahalı o yüzden lambası bitenler atıl kalıyor ne yazık ki.

bunun yerine ilde veya ilçede fatih donanımı gelen okullar size versin projeksiyonlarını biz hep ihtiyacı olan okullara verdik. zaten oralarda 10larcası boşta duruyordur

1 ilkokul var. Burada 5 adet projeksiyon arızalı ve akıllı tahta da yok.
Çocuklar görsel eğitimden mahrum kalıyor.
Bu projeksiyonların genellikle lambaları arızalı.
Bu lambası bitmiş projeksiyonlar için bişeyler yapılabilir mi?
Yoksa uğraşmaya değmez mi?

Birde projeksiyon bulabilir miyim böyle kullanılmayan. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam fatih kurulu okul varsa çevrenizde onlara gidin göreceksiniz depolarında bir sürü projeksiyon cihazı çürümeye terk edilmiştir. Onlardan isteyin.

Geri