labtop

Kodla Büyü

mabel

Aktif Üye
arkadaşlar labtop almak istiyorum.önerdiğiniz bir marka var mı?yardımcı olursanız sevinirim.kafam karışık karar veremiyorum bi türlü.teşekkürler şimdiden.

asus kalitenin özü

ama çok param var diyorsan daha kötüsüne daha pahallı hp ve toshiba alabilirsin

mesela ne kadar çok para?2.500 ytl ye kadar olabilir.özellikleri ii olsun yeter.asus u tek geçerim diyosunuz yani hocam öle mi.

Arkadaşım elimde bir toshiba var ve ben bu kadar güzel performans beklemiyordum. Gerçekten mükemmel. Tavsiye ederim.

hocam 2500 varsa 150 ytl daha koy sony fn sz292n 4g ramli süper makine notebokk dün yasında tek
http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY- ... ,3513.html
ben bunu düşün derim hocaç sadece hdd azcık az ama olsun sony kalitesi 4 gb ram..... nedemek yaw...

bak hocam kimse önermez belki ama packardbell ucuz ve kaliteli alalade bir mal değil.ama sakın hp pavilion alma derim.

hocam ben sony öneririm aynı fiyata yada 100 fazlasına sony varken başka alma derim...

hocam asus u kesinlikle tavsiye etmem bir asus kullanıcısı olarak. bilgisayarı alalı 1,5yıl oldum klavye,dvd-rom,wriless adaptörü ve bataryası değişti.

sen sen ol alma derim ben.

datron tavsiye edebilirim ama para soz konusu değilse o zaman sony vaio al :+1:

Bana Göre bu işin kralı Sony vio, Peşinden Toshiba geliyor, peşinden Hp geliyor ve ondan sonra Asus geliyor. Kendim Toshiba kullanıyorum, Arkadaşıma Fiyatı uygun diye Asus aldım. Xp driverlerini bulana kadar canım çıktı. Milletin canı çıkmasın diyede Driverlerini sizlerin hizmetine sunuyorum...

Dell i tek geçerim bu alemde
Dünyanın en çok dizüstü satan markası daha ne olsun :mrgreen: :mrgreen:

Hocam eğer taşımak istiyorsanız 15.4 olmasın. Bence baylar için 14" , bayanlar için ise 12" veya 13" idealdir. Daha büyük olursa eğer marka ve modelden ziyade en büyük problem taşıma problemi oluyor.

Geri