Labsız okulda Destekleme ve Yetiştirme Kursu ????

Kodla Büyü

semih26

Üye
OKULUMDA LAB. yok fakat akıllı tahta ve ınternet bulunmakta ben kurs acmak ıstıyorum ama acabılır mıyım ne kursları uygun olur teşekkurler acil yardım ??

hocam böyle bir durumda ders saatlerinde ne anlatabiliyorsun ki kursta ne anlatacaksın.sadece akıllı tahtayla uygulama yapılmadan dersler bile o kadar sıkıcı olurken labsız okula sadece para alacağım diye kurs açmak benim şahsen vicdanıma sığmaz

Hocam bende tahtada yok labda ama açacağım normal ders işliyoruzda kurs neden işlemeyelim benden önce de defalarca açılmış kurs hatta aynı şartlarda ücretli öğretmen açmış defalarca kurs teknoloji tasarımcı açmış evden laptoplarınızı getirin demiş mis gibide olur bence

aynen bende de sadece akıllı tahta var. bu sene hem sadece tahtaları kullanarak programlama anlatmayı düşünüyorum hem de kurs/egzersiz açmayı. inşallah verimli olur.

ben örnekleri var mı öğrenmek istedim dersi anlatıyoruz programı ona göre ayarlayıp tahta üzerinden bende anlatmayı düşünüyorum.programlama. bilg kullanımı website hazırlama tarzı şeyler. imkanı var mı onu düşündüm var sanırım biz başvuralım hakkımız varsa elbet.

Hocam ben actim labsiz okulda kurs. Bence labsiz yerde daha gerekli. Cocuk zaten tek bilgisayarda sinifta sıra bekliyor. Ama kurs bu noktada daha cok uygulama imkani sagliyor. Bu yüzden ben verimli bir dönem geçirdiğime inaniyorum.

semih26' Alıntı:
ben örnekleri var mı öğrenmek istedim dersi anlatıyoruz programı ona göre ayarlayıp tahta üzerinden bende anlatmayı düşünüyorum.programlama. bilg kullanımı website hazırlama tarzı şeyler. imkanı var mı onu düşündüm var sanırım biz başvuralım hakkımız varsa elbet.
Hocam başvuru zamanı gelince yazarmısınız kaçırmayalım unutup

Geri