Laboratuvarsız DYK KURS'u AÇAN ÖĞRETMENLERİMİZ

Kodla Büyü

syftrn

Üye
Laboratuvarsız kurs açan öğretmenlerimiz var ise eğer sıkıntı olmayacaksa bana kurs onayını iletebilirler mi ? Bana bu konuyla alakalı soruşturma açıldı. Emsal teşkil etmek adına yardımcı olur musunuz?

Labaratubarsiz ders isleyebiliyorsunda kurs acinca mi sorun olmuş... Merak ettim ne diye sorusturma actilar hocam

İlçe onayı vs herşey bulunmaktadır hocam. Bilişim Lab. nıda ilçe mem kapattırdı ve orayı anasınıfı yaptılar.Okul projesinde anasınıfı yaptıkları yer bilişim labı. Ben de pc leri kütüphaneye taşıdım orada kendimce bir düzenleme getirmeye çalışştım.Kütüphaneden başka yer yoktu. En azından Z kütüphane olur dedim.Müdür de onayladı.

şimdide lab. olmaayan okulda kurs açtı diye soruşturma açtılar. Müdür onayladı İlçe mem de onayladı bu kursu. şimdi kendi onayladıkları duruma bana soruşturma açmışlar.

dyk klavuzunda zaten böyle birşey yok bilişim sınıfı olacaktır diye.O yüzden savunmamda da emsal teşkil edebileyim diye böyle bir evrak lazım.

Ttkb bugün kod yazmadan kodlamanin gerekliliğinden bahsederken böylesine bilgisizce nasıl bir soruşturma açılabilir ki.ders bilgisayarsız yapılabilebiliyorsa kursta açılabilir. Beden eğitimi öğretmeni spor salonundami ders işliyor, fenciler var olan laboratuarda mi

Ben şunu söyleyim hocam Kuşadasında değişen program eğitiminde Temel Eğitim Genel müdürüne bilgisayarların olmadığı sınıflarda nasıl algoritma eğitimi vereceğiz denildiğinde bunun bahane olduğunu söylemişti kendisi keşke video olsa onu da delil olarak olarak ekleseydik.

Açılan soruşturmayı el altından haber sitelerine servis et hocam. Hatta bizim burda da bir muhabir arkadaş vardı bir aralar. Bizimle ilgili haberlerle ilgileniyordu. Konu gündeme gelsin. Nasıl olsa soruşturmayı sessiz sedasız kapatırlar.

Hocam destekleme kursu nun amacı derse takviye . Zaten dersi siz labsiz olarak verebiliyorsanız Dyk yi da verebilirsiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ebada kayıtlı resmi öğrenciler kursa geldiyse, planınızdaki konuları da anlattıysanız, listedeki öğrencileri çağırdıklarında ders işlendiği kanıtlanırsa soruşturmadan bir şey çıkmaz. BT sınıfının olup olmaması bir şey ifade etmez.

Harika olay!
Artık zorunlu bişim teknolojileri ve yazılım dersi işlenen ve laboratuvarı olmayan her okulda idareye de soruşturma açılabilir.

Geri