laboratuarı olmayan okul

Kodla Büyü

invem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni tayin olduğum okulun lab ı dağıtılmış yıllık plan aynı mı işlenecek sizce yoksa yeni bir yıllık plan hazırlamam gerekir mi?

lab sız okullarda çalışan arkadaşlar siz ne yaptınız? benim durumumda ola kimse yok muuuu?

benim okulda da lab yoktu aynı programı uyguladım, birinci dönem zaten sözel konular vardı slayt yapıp sınıfta anlattım. ikinci dönem biraz daha uygulamaya dönük biraz sıkıcı olabilir labsız.

teşekkürler hocam projeksiyon yok malesef ola bir kaç sınıf var diğer sınıflara götürmek sorun.

Öğretim prgoramından teorik olarak işlenebilecek kısımları işliyorum ben de. kinci dönem de Dijital veri ölçüleri, internet nedir vs.

ben de BT sınıfı olmayan okuldayım. yeni öğretim programı zaten öğrencilere ağır bence, kazanımlar uçuk. tabi il/ilçe merkezlerinde durum farklı olabilir de köy okulları için BT sınıfı olsa bile ağır.
çocuklara bilgisayar deyince bile "dünya bir toz bulutuydu..." kıvamındalar. ben de kafama göre en baştan başladım(donanım-yazılım...). deftere yeni öğretim programına göre olan yıllık planı yazıyorum, yıllık plana konular teorik işlenecek diye belirttim. bu yıl zaten göreve 2. dönem başladım diye böyle devam edicem ama seneye gerekirse kendi planımı yapıp başlıycam.
yapcak başka bişi yok... :)

ben inernet arayıcıları ve arama motorları gibi anlaıma dayalı konuları işlyiorum

Geri