Lab. Online Sınav programı yazdım. Paylaşımdan sınav yapar.

Kodla Büyü
arkadaşım ellerine sağlık programın için. Ancak programın nasıl kullanılacağı hakkında biraz daha bilgi verirsen seviniriz.Anladığım kadarıyla program set up yapılmadan kullanılıyor. Öğrenci isimlerni biz mi gireceğiz? cevaplar bize nasıl ulaşacak? Biraz bilgi. teşekkürler

hocam program güzel ama soruların boş bırakılması durumunda verilen uyarının kaldırılması programı daha kullanışlı kılacaktır..

PROGRAMIN KULLANIMI ŞU ŞEKİLDE HOCAM
ÖĞRENCİ BÖLÜMÜ PAYLAŞIM İÇİN BU KLASÖRE TAM PAYLAŞIM VERİYORSUNUZ.
ÖĞRENCİ TEST DOSYASINA TIKLIYOR TESTİNİ OLUYOR SINIF LİSTESİ HAZIRLAMAK YOK
SINAV KAĞITLARI TEK TEK OLUŞUYOR.
SONRA SINAV KAĞITLARI VEDE SORU DOSYASINI BAŞKA KLASÖRE ALIN
SORU-HAZIRLA PRORAMINI AÇIN.
TEST-ANALİZDEN--->DEGERLENDİRME İÇİN SINAV KAĞIDI AÇ TIKLATIN...
SORU DOSYANIZI SEÇİN OTOMATİK OLARAK YANINDAKİ ÖĞRENCİ DOSYALARINI DEĞERLENDİRMEYE ALACAKTIR....SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR

HOCAM İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİ SORU KAÇIRIR. O YÜZDEN BOŞ SORUYA İZİN VEREMEYİZ. BİLMİYORUM SEÇENEĞİ EKLEYEBİLİRSİNİZ. BOŞ SEÇENEK İÇİN
İYİ ÇALIŞMALAR

programın deplhi dosyalarınıda paylaşabilirmisin...exe halii hoş olmuş kodalarına da bakalımm..tabi paylaşırsan

2003 SENESİNDE YAZDIĞIMIZ BİR PROGRAMDI.HOCAM KODLARINI BULMAM ÇOK ZOR AMA BİR BAKAYIM.
DELPHİ KOD LAZIMSA ÖYLE BİR BAŞLIK VARSA ORDA PAYLAŞABİLİRİZ
HOCAM AMA ARTIK DELPHI ,VISUAL BASIC ÖLECEK GİBİME GELİYOR.ARTIK İNTERNET ÜZERİNDEN YAZARLIK DİLLERİ ÖNEM KAZANDI SANIYORUM....:(

hocam lab ta denedim bazı bilgisayarlar soruları tam görüyor bazılarıda error veriyor bazılarıda
açılıyor ama sorular yok boş sayfa çıkıyor sadece kaydet ve çık görünüyor
sizce sorun nerde?

Bizim memlekette de ne hocalar varmış da bizim haberimiz yokmuş. :)

Hocam programınızı indirdim bende kullanacağım. Müsait bir zamanda deneyeceğim. Eksik ve hata durumlarını bildiririm.

Geri