Lab. Online Sınav programı yazdım. Paylaşımdan sınav yapar.

Kodla Büyü
SAYIN HOCAM
Sizmi hazırladınız diye bir soru gelmiş programın hakkında kısmına bakarsanız.Kimin hazırladığını göreceksiniz.Acaba Bilgisayar öğretmeni program yazamazmı ?
Kendimizi bu kadar küçümsemeyelim arkadaşlar,herkese yardım etmekten kendimize zaman ayıramıyoruz yoksa çok şey yapacağımıza inanıyorum. Bu ülkenin teknoloji geleceği bizim yetiştireceğimiz öğrencilere bağlı onlara sadece word excel öğretmekle bunu yapabilceğimizi sanmıyorum.

gerçekten güzel bir program, iyi düşünmüşsün eminim geliştirmek için uğraşıyorsundur.
Bu yüzden yardımcı olur die görüşlerimi söyleyeceğim, arayüzü biraz daha iyileştirmen fena olmaz birde arayüzdeki renk seçimleri gözü yoruyor.

Ayrıca dilersek tüm sınav kağıdını ve soruları A4 e bastırma olsa fena olmaz( malüm eski kafa müfettişler sınav kağıdı görmek istiyorlar)

umarım yanlış anlamassın, geliştirmen için yazıyorum bunları, çok teşekkür ederim paylaşım için

Dönütler için teşkler hocam lakin..

Programı incelerseniz hocam yazdırma bölümünün olduğunu
göreceksiniz.
Ayrıca Sınav özelliklerinden sütun sayısının artırılabilmeside mümkündür.

Ayrıca Çok detaylı bir sonuçlama kısmının oldugunuda goreceksiniz.

Dönütler eksik bölümlerden gelirse sevineceğim. Çok teşekkürler.

sende haklısın, ancak bende nedense yazdıra bastıgımda sadece soru numaraları gözükmüştü sanırım yine vista yapacagını yaptı, sshotlardan görüyorum, tam istedigim olay mevcut:)

birde resimli bir soru örneği için ekran görüntüsü koyabilirmisin? Malüm bazen ekran görüntüsü alıp bu resimdeki numaralanmış düğmelerden hangisi yazdır konutunu verir şeklinde sorular için falan çözüm olur mu bu program?

hem teşekkürler, hem tebrikler...
güzel bi programa benziyor tam inceleyemedim gerçi.
hocam bunda öğrencilerin değerlendirilmesi bölümü var mıdır? Hangi öğrenci kaç tane yaptı kaç aldı gibisinden...

DEĞERLENDİRME VE SONUÇLAR İÇİN,OZG DOSYASI İLE SINAV KAĞITLARI AYNI KLASÖRDE OLACAK,
SORU-HAZIRLA PROGRAMINDAN DEGERLENDİRME İÇİN SINAV KAĞIDI AÇ SEÇİLCEK
OZG DOSYASINI AÇTIĞINIZDA PUANLAR SONUÇLAR SORU MADDE ANALİZLERİ
SORULARIN BAŞARI SIRASI VE BUNLARIN YAZDIRILMASI KARŞINIZDA.

Geri