Lab. Online Sınav programı yazdım. Paylaşımdan sınav yapar.

Kodla Büyü

anticode78

Aktif Üye
Arkadaşlar bu programda test soruları hazırlayabilir.Testlerinize Resim ekleyebilirsiniz.
Kullanımı kolaydır.Soru dosyasını ağdan tam paylaşıma aç ıyorsunuz. Sınava öğrencileri giriyor.
Sonuçlar,Soru Madde Analizleri, Soruların başarı sırası gibi müfettişlerimizin istedikleri herşey mevcut.
Program Delphi'de yazılmış olup denenmiştir. 3 yıldır kullanıyorum.
Arkadaşlar bir ftp adresim var.
Rapidshare' meb engeli var bu yüzden paylaşımlarımız mümkün olduğunca
ftplerden yapmaktan tarafayım.

Ekli dosyalar

• onlinesinav.rar
    1,008.5 KB · Görüntüleme: 2,421
  • 1D1S.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 1,405
Artık sınav yapmıyoruz ama gün gelir işimize yarar... ellerine sağlık

bu arada dosyaları paylaşırken rapid kullanmak istemeyen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilir..Günlük 100 gb trafik sizler için var..

ghost' Alıntı:
Artık sınav yapmıyoruz ama gün gelir işimize yarar... ellerine sağlık

bu arada dosyaları paylaşırken rapid kullanmak istemeyen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilir..Günlük 100 gb trafik sizler için var..
nasıl olcak o

sizler saolun arkadaşlar bizim yani bilgisayar öğretmenlerinin işine yarayacak her turlu program itina ile yapılır. Ayrıca bu programında geliştirilmesi gerekiyor biliyorum fikirlerinizi bekliyorum. Şuan aklımda soru bankası sistemine entegre etmek var

Evet ben de alamadım. SAğlık olsun. Başka bir alandan gönderebilirseniz çok iyi olur hocam. Şimdiden teşekkür ederim :)

anticode78 :

hocam ilgili programı mailimize yollarsanız bilgisayarbilisim serverlarına koyabiliriz.
emeğiniz ve ilginiz için teşekkürler

Re: Lab. Online Sınav programı yazdım. Paylaşımdan sınav yap

anticode78' Alıntı:
Arkadaşlar bu programda test soruları hazırlayabilir.Testlerinize Resim ekleyebilirsiniz.
Kullanımı kolaydır.Soru dosyasını ağdan tam paylaşıma aç ıyorsunuz. Sınava öğrencileri giriyor.
Sonuçlar,Soru Madde Analizleri, Soruların başarı sırası gibi müfettişlerimizin istedikleri herşey mevcut.
Program Delphi'de yazılmış olup denenmiştir. 3 yıldır kullanıyorum.

Arkadaşlar bir ftp adresim var. Rapidshare' meb engeli var bu yüzden paylaşımlarımız mümkün olduğunca
ftplerden yapmaktan tarafayım.
İstediğiniz dosyaları ftp 'ye atabilirim.

SAYGILAR

ftp://212.175.48.15/atakanunver/onlinesinav.rar

Sayın hocam ftp: şifresini yazmamışsınız. Lütfen...

Geri