Kyocero fotokopi yazıcı kurulum sorunu

Kodla Büyü

nhy03

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. Okulda ki Kyocero Taskalfa 221 fotokopi makinesi bilgisayara tanıtmaya çalışıken problem yaşıyorum. Driver ı kuruyorum ama hiç bir tepki vermiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Yaptığınız işlemleri adımlar halinde anlatır mısınız? Eğer mümkünse Windows 7 olan bir bilgisayarda deneyin.

biz de de Mita-mk 2250 var..tanıtmakta baya sor olmuştu.. bütün basamakları hatasız geçin hocam.. 3-5 denemeye oluyor..

yakuphan' Alıntı:
Yaptığınız işlemleri adımlar halinde anlatır mısınız? Eğer mümkünse Windows 7 olan bir bilgisayarda deneyin.

Pc windows 7 kurulu . yazıcı kablosunu takıp Driver i kurmaya başlıyorum Yazıcı seçmemi istiyor ama hiç bir yazıcı gözükmüyor.
Özel seçim diye bolum var ordan yazıcı modelini seçip devam ettiğimde driver yükleniyor. Yazdır dediğimde de hiç bir tepki vermiyor.

bizde de bu yazıcı var her format sonrası tanıtmak çok zor, ben driveri bilgisayara kurduktan sonra yazıcının power kablosunu sökük bekleyip öle takıp sonra tanımıştı baya garip dimi...

win7 için farklı bir sürücü gerekiyor. sitesinde yok, bulması da biraz zahmetli. yanımda yok ama bulamazsanız pazartesi gönderebilirim.

zeta' Alıntı:
win7 için farklı bir sürücü gerekiyor. sitesinde yok, bulması da biraz zahmetli. yanımda yok ama bulamazsanız pazartesi gönderebilirim.

Bekliyorum hocam. İlgilenen herkese de teşekkürlerimi sunuyorum.

Geri