Kyocera taradığım belgeyi usb ye kaydedebilirmiyim....

Kodla Büyü

nebiyan55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Fatih projesinden gelen fotokopi makinalarını ağa bağlamadan taradığımı direkt usb ye yazdırabilirmiyim, Biraz araştırdım ancak bulamadım, belkide yok, varsa böyle bir şey yapan paylaşırsa iyi olur...

flash belleğe kaydetme seçeneği var hocam ancak taktığım bazı flash bellekleri hiç okumadı ama gördüklerine kayıt yaptı,
hatta taradıklarını pdf olarak bile kaydetme seçeneği var
yanlış hatırlamıyorsam öncelikle flash belleğinizi (sağ üst köşe bölümde idi galiba) takıyorsunuz zaten sorun olmadan okuduysa sana seçenekler sunuyordu.sende taramanı yapıyordun en son sonlandırıp kaydet onayı verince işlem tamam

kycera taskalfa bizhup 42 ise belgeyi taratıp flash belleğe kaydedebilirsiniz ben yaptım.ürün buysa söyleyin yardımcı olamya çalışaym

delphe01' Alıntı:
kycera taskalfa bizhup 42 ise belgeyi taratıp flash belleğe kaydedebilirsiniz ben yaptım.ürün buysa söyleyin yardımcı olamya çalışaym
şimdi bakayım döneyim size hocam.

hocam flaşı taktıktan sonra sol taraftaki tuşlardan (fotokopi falan yazıyor ya) belge kutusunu seçin dokunmatik ekrana çıkarılabilir disk seçeneği geliyo onu seçtikten sonra ekranın sağ üst köşesinde ufak bi artı işareti var. tıklayınca hangi formatta vs tarama yapmak istediğinizi seçebileceğiniz bi ekran geliyor. ayarları yaptıktan sonra büyük yeşil tuşa basıyorsunuz ;)

posteki' Alıntı:
hocam flaşı taktıktan sonra sol taraftaki tuşlardan (fotokopi falan yazıyor ya) belge kutusunu seçin dokunmatik ekrana çıkarılabilir disk seçeneği geliyo onu seçtikten sonra ekranın sağ üst köşesinde ufak bi artı işareti var. tıklayınca hangi formatta vs tarama yapmak istediğinizi seçebileceğiniz bi ekran geliyor. ayarları yaptıktan sonra büyük yeşil tuşa basıyorsunuz ;)
Tesekkurler bir deniyeyim

posteki' Alıntı:

Dediğiniz gibi oldu. teşekkür ederim,Tarama işlerinde çok işeme yarayacak,

Geri