KYOCERA fs-3040 mfp+ Takdir - Teşekkür Yazdırma

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
KYOCERA Fs-3040 mfp+ Takdir - Teşekkür Yazdırma ayarlarında konusunda yardımcı olur musunuz?

Evet arkadaşlar tepsiden basmak istiyorum ayarları yapıyorum ama yine de olmuyor. Yardımcı olursanız çok iyi olacak...

pdf olarak belgeleri kaydedin
pdf yazdırma ekranında sayfa kaynağını pdf boyutuna göre seçi tıklayın, sayfa yapısından a5 seçin hocam... fotokopiye gönderdiğinizde hata verirse eğer kağıt boyutu a4 seçip ok deyin, dün akşam arkadaşların okulda böyle yapıp aldık tüm belgeleri.

Arkadaşlar buldummm. Burada yetkili servisi aradım tepsiyi a5 yaptıktan sonra hemen tepsinin ön yüzünde A4 yazıyor. Bu değeri hemen tepsinin arkasında bu a4 yazan yerin hemen arkasında (tepsi içinde kalıyor) oradaki yuvarlaktan ön yüzünde a5 görünecek şekilde ayarlayın işlem tamam....

a4 konulan yerin üzerinde a5 bölümü var, tonerin koyulduğu yerin orada.
çıktı olarak a5 seçin ve takdir , teşekkür yukarı bakacak şekilde yerleştirin.
Başka bir ayara gerek yok.

the_korsan' Alıntı:
pdf yazdırma ekranında sayfa kaynağını pdf boyutuna göre seçi tıklayın, sayfa yapısından a5 seçin hocam... fotokopiye gönderdiğinizde hata verirse eğer kağıt boyutu a4 seçip ok deyin, dün akşam arkadaşların okulda böyle yapıp aldık tüm belgeleri.

Teşekkür ederim hocam. Hallettim çok şükür. Herkese kolay gelsin.İyi tatiller şimdiden.

the_korsan' Alıntı:
dün bütün ayarları denemem ragmen bi türlü basamamıstım, okuldaki başka yazıcıdan basmıştım.
hocamın dediği ayarla bu gün denedim oldu. yanlız kağıt boyutunu a4 seçmek gerekiyo biraz mantıksız.

Geri