Kyocera belli bir süre sonra yazdırmaması

Kodla Büyü

gurkanmese

Üye
Merhaba arkadaşlar Fatih projesi ile verilen Kyocera yazıcının güncel driver'ını yükledim. Bilgisayar yeni başladığında yazdırmasında bir problem olmuyor. Belli süre geçtikten sonra gönderdiğim belgeler listeye düşmüyor yazdırmıyor bağlı değil yazıyor. Bunun sebebini anlayamadım. Daha önce böyle bir problemle karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Hocam bizim makine genelde güç tasarruf modundayken bağlanamadı diyor.Güç tasarruf düğmesine basarsan algılıyor.Belki sizin makinede öyledir.

aynı sorun bizdede mevcut hocam.çözemedim bende. bir arkadaş paylaşmıştı regeditten yazdırma biriktiricisi ile ilgili ayarlar yaptım olmadı. kablo uzunluğundan olabilir dendi değiştim olmadı. kyocera servis gelmişti okula birgün ona sordum işletim sisteminin orjinal değilse ondan olabilir dedi.

aynı sorun bizim yazıcıda da var,ilk bi süre yazdırıyor,sonra yazdırmıyor bilgisayarı açıp kapatmak gerekiyor.

kyceora nın veya bilgisayarın ip adresinin değişikliğinden kaynaklanıyor hocam. yazıcı özelliklerine gelip bağlantı ayarlarından bilgisayarınızın ıp adresi ne ise onu girerseniz sorun çözülecektir diye umuyorum. bende buna benzer problem yaşamıştım.

kyceora nın veya bilgisayarın ip adresinin değişikliğinden kaynaklanıyor hocam. yazıcı özelliklerine gelip bağlantı ayarlarından bilgisayarınızın ıp adresi ne ise onu girerseniz sorun çözülecektir diye umuyorum. bende buna benzer problem yaşamıştım.
ağdan bağlı değil ki usb bağlantılı bilgisayara

Geri