Kuzey Kore Halkı Dünya Kupası'nı Kazandıklarını Zannediyor

Kodla Büyü
kominizim sevdalıları için süper yer :) gitsinler orada yaşasınlar.sonra gelsin dünya şampiyonlukları ve sonsuz mutluluk ..

Yakında daha beter oluruz hiç merak etmeyin' torba yasaya baksanıza amir benden gıcık kapacak süründürecek, iki yıl hiç bir hak iddia edemiyecem, amir suçlu bulunsa bile hiç bir cezai müeyidesi olmayacak, yaptığı yanına kar kalacak. Avukatım dahi hiç kimse dosyamda ne olduğunu göremiyecek. İlkel kabilelerde bile böyle orman kanunu olurmu.

Hırsız tayyip in ve şeriatcıların kuzey koreden öğreneceği cokşey var. Hangi tv kanalını açsam Tayyip karşımda yalanlarını sıralıyor.

çelişkili haber... delinin biri kuyuya bir taş atmış cnn dahil kimse çıkaramamış... google da aratılırsa hangi basın organlarında daha çok yer aldığı görülebilir... kuzey koreyi fazla büyütmemek lazım basında çıkan haberlerin çoğu yalan... bu haberle ilgili videoda aslında parodi amaçlı hazırlanmış...

sezginozturk' Alıntı:
Hırsız tayyip in ve şeriatcıların kuzey koreden öğreneceği cokşey var. Hangi tv kanalını açsam Tayyip karşımda yalanlarını sıralıyor.

10 Ağustos'ta soda içmeden duramayacan desene:)

İdril42 ilahi adalet, senin gibilerin başina gelirde yalakalık uğruna neleri kabettiğimizi anlarız.

Bizde;
Transistör ve bilgisayar çipi dahi üretmezken, %100 yerli imalat F-16 ürettiğimizi
Yerli bir cep telefonumuz ve hatta otomobilimiz bile yok iken, uzayda %100 yerli Türk uydumuzun olduğunu
Zannediyoruz.

GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Transistör ve bilgisayar çipi dahi üretmezken, %100 yerli imalat F-16 ürettiğimizi
Yerli bir cep telefonumuz ve hatta otomobilimiz bile yok iken, uzayda %100 yerli Türk uydumuzun olduğunu
Zannediyoruz.
yerli savunma sanayimizi de unutma :D . birde yerli üretim tabletlerde var bunlar montajlamayı üretim sanıyolar galiba

ceremy' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Zannediyoruz.
yerli savunma sanayimizi de unutma :D . birde yerli üretim tabletlerde var bunlar montajlamayı üretim sanıyolar galiba
Dışarıdan parça parça ithal edip, vidlayarak montajlamak, %100 yerli imalat değildir.Yukarıda saydıklarımın,
Belki vidalarının yarısını Türkiyede yerli imalatı vardır.Bir diyot transistör 1960 lı yıllarda icat edildi, bizde yok.1970 lli yıllarda çipler üretime geçti.Bizde yok

Ama Övünüyoruz. %100 yerli F-16 üretiyoruz.%100 yerli uydu imal ettik.
Daha kötüsü geliyor.Hormonsuz gıda.
Beslenmek için İsrailden tohum alacağız yakında.Ülkemizdeki tarım ve ziraat mühendisleri maalesef il tarım müdürlüklerinde memur olarak çiftçi kaydı girişlerini yapıyorlar.Tarlada ve arazide olması gereken bu mühendislerimizin AR-GE yapmaları, zirai tohum ve Hayvancılık üzerine arazide çalışmaları gerekmezmi?
Yıl 1982
Yurtdışından beyaz eşya, otomobil ve benzin alırdık.
Karşılığında buğday pamuk incir kuru üzüm fındık gibi tarım ürünleri satardık.
Yıl 2012
Savaş olursa diye, tedarik için bulundurduğumuz buğday silolarımıza (mersin) GDO lu buğday ithal edildiğini yazdı gazeteler.
GDO sunu yemişim.30 yıl sonra Buğday ithal ediyoruz.Angus getirtiyoruz.

sezginozturk' Alıntı:
ceremy' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Zannediyoruz.

o da bi şey mi biz de başbakanımızın ve onun sayesinde ülkemizin 10 yılda "DÜNYA LİDERİ" olduğunu sanıyoruz.

Neyse, at yok…
Uçak desem…
Pilot montu giydi bu, kask taktı, kulaklıkları yerleştirdi, pilot koltuğuna oturdu, uçuş takımı kilitlendi, uçuş gözlükleri vardı, kemerleri bağladılar ki düşmesin…
Bu baş parmağı ile “kalkıyoruz” işareti yaptı…
Ama uçağın motoru yoktu…
Hatta arkasına yedek pilot bile oturttular…
Motoru yok ama yine de ya uçarsa hani…
* * * * * *
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/bekir ... -2-552799/

ayrıca bkz:
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/bekir ... de-554266/
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/bekir ... ir-554822/
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/bekir ... an-551031/

Ona bakarsak Türkiyeden habersiz yaprak kıpırdamaz ortadoğuda diyen bir dışişleri bakanımız var ve buna inanan bir sürü sığır var memlekette. Kuzey kore o kadar ambargo yediği halde kendi doğrultusunda ilerliyor bizim gibi bir o yana bir bu yana kıvırmıyor.

GRİNGO' Alıntı:
ceremy' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Zannediyoruz.
Dışarıdan parça parça ithal edip, vidlayarak montajlamak, %100 yerli imalat değildir.Yukarıda saydıklarımın,
Belki vidalarının yarısını Türkiyede yerli imalatı vardır.Bir diyot transistör 1960 lı yıllarda icat edildi, bizde yok.1970 lli yıllarda çipler üretime geçti.Bizde yok

Beslenmek için İsrailden tohum alacağız yakında.Ülkemizdeki tarım ve ziraat mühendisleri maalesef il tarım müdürlüklerinde memur olarak çiftçi kaydı girişlerini yapıyorlar.Tarlada ve arazide olması gereken bu mühendislerimizin AR-GE yapmaları, zirai tohum ve Hayvancılık üzerine arazide çalışmaları gerekmezmi?
Yıl 1982
Yıl 2012
Savaş olursa diye, tedarik için bulundurduğumuz buğday silolarımıza (mersin) GDO lu buğday ithal edildiğini yazdı gazeteler.

yanlış biliyorsun... ne rusyanın nede japonyanın bir transistör ve chip üretimi yok ama kendi üretimleri uçak ve uzay araçları var. önemli olan araçları kullanıp birşeyler ortaya koyabilmek.

muratti32' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
ceremy' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Zannediyoruz.

Yıl 1982
Yıl 2012

yanlış biliyorsun... ne rusyanın nede japonyanın bir transistör ve chip üretimi yok ama kendi üretimleri uçak ve uzay araçları var. önemli olan araçları kullanıp birşeyler ortaya koyabilmek.

Rusyanın ve japonyanın mı çip yani entegre üretimi YOK.
BAri bilmediğiniz konuda yazmayın.Her iki ülkenin çip kataloglarının bilmem kaçıncı serisi var elimde.ABD zaten üretim tesislerini japonyaya 30 yıl önce taşıdı

Japonların JA ve Rusların SA serisi entegreleri yıllardan bu yana satılıyor.En azından bunlarıdamı duymadınız

başbakana "hırsız tayyip " ifadesini özgürce yazabilenlerin "kuzey kore" oluyoruz cümlesi ne kadar inandırıcı? gerçekten öyle olsa bu kadar kolay hakaret edebilecekmiydiniz? kendi yalanlarınıza kendiniz bile inanmıyorsunuzda işte maksat suyu bulandırmak. yiyen olursa tabi.

Konsolosluk personelinin ne olduğunu hala bilmiyoruz, yayın yasağı var. Merak etmeyin bizde ülke olarak çok şeyi sadece zannediyoruz

GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Zannediyoruz.

Vallaha öyle :puhaha: :puhaha:

10 Ağustos'tan sonra kendi kendimize böyle yerlere yata yata gülecez işte. Lan biz ne adammışız diye, sonuç zaten belli. Nasıl ki Ankara'da Mansur YAVAŞ'ın oyları fazla olduğu halde her türlü katakulliyle Melih GÖKÇEK'in oyları fazla çıkarıldı ise (ve her türlü itiraz da reddedildi ki sahtecilikleri ortaya çıkmasın, çünkü Ankara giderse çok şey gider) Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de biz kime oy verirsek verelim hatta milletim % 80'i Tayyibe oy vermese bile Tayyib'in oy oranı %50 ile %60 arası çıkacak.

Seçimlerde her türlü katakulliyi yapanlar, müslümanım diyor, benim gariban vatandaşım da bunları gerçekten müslüman zannediyor ya, yazık vallahi kandırılan milletime. Dediğiniz gibi aslında Kuzey Kore'den pek bir farkımız yok, bizim TV'ler sansürlü olmasa bile (en azından uydudan istediğimiz kanalı açabiliyoruz) maalesef kafalarımız sansürlenmiş. :p

AKADEMİA' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
Bizde;
Zannediyoruz.

Vallaha öyle :puhaha: :puhaha:

10 Ağustos'tan sonra kendi kendimize böyle yerlere yata yata gülecez işte. Lan biz ne adammışız diye, sonuç zaten belli. Nasıl ki Ankara'da Mansur YAVAŞ'ın oyları fazla olduğu halde her türlü katakulliyle Melih GÖKÇEK'in oyları fazla çıkarıldı ise (ve her türlü itiraz da reddedildi ki sahtecilikleri ortaya çıkmasın, çünkü Ankara giderse çok şey gider) Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de biz kime oy verirsek verelim hatta milletim % 80'i Tayyibe oy vermese bile Tayyib'in oy oranı %50 ile %60 arası çıkacak.

Seçimlerde her türlü katakulliyi yapanlar, müslümanım diyor, benim gariban vatandaşım da bunları gerçekten müslüman zannediyor ya, yazık vallahi kandırılan milletime. Dediğiniz gibi aslında Kuzey Kore'den pek bir farkımız yok, bizim TV'ler sansürlü olmasa bile (en azından uydudan istediğimiz kanalı açabiliyoruz) maalesef kafalarımız sansürlenmiş. :p

forumda bile erdoğana %40 oy çıktı, sen hala yapılacak seçimlerdeki hile yalanıyla kendini kandırmaya çalışıyorsun. hile yapıldıysa erdoğanın aleyhine yapıldı, gökçekin aleyhine yapıldı. bundan adım gibide eminim.

share_' Alıntı:
başbakana "hırsız tayyip " ifadesini özgürce yazabilenlerin "kuzey kore" oluyoruz cümlesi ne kadar inandırıcı? gerçekten öyle olsa bu kadar kolay hakaret edebilecekmiydiniz? kendi yalanlarınıza kendiniz bile inanmıyorsunuzda işte maksat suyu bulandırmak. yiyen olursa tabi.

özgürlük anlayışı demek ki bu kadar göreceli!
burada yazmak özgürlük mü?
özgürlükçü olmayan kuzey korenin bilmem hangi başkanına burada saydırabiliriz değil mi gönül özgürlüğünde?
peki ya karşılarına geçip siz böyle böyle şöyle şöylesinizi bırakın, bunları şunları yaptınız mı sorusunu bile sorduğumuzda başımıza nelerin geleceğini biliyor muyuz?
evet biliyoruz başımıza nelerin geleceğini!!
hangi özgürlük?

açılınnnn güç bende artık demenin rahatlığını yaşıyor ve sevenlerine yaşatıyor..sefanız bol olsun, tadını çıkarın..

ali04' Alıntı:
https://pbs.twimg.com/media/Bsg9L7bIQAASu2N.png

:alkis: :alkis: Hocam iyi bulmuşsun herşeyi madde madde yazmış.

Ekli dosyalar

• iki_halk.jpg
    iki_halk.jpg
    263.5 KB · Görüntüleme: 499
Geri