Kurumlar Arası geçiş mümkün mü?

Kodla Büyü

SiyahAdam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilişim teknolojileri öğretmeni olarak artık hayatıma devam edemeyeceğimi düşünmeye başladım..Kurumlar arası geçişle normal memurluk yapmak istiyorum..81 doğumluyum..9 yıllık öğretmenim..Sizce nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olabilirmisiniz?

bu kadar karamsar olmayın.. normal memur olup ne yapacaksınız. öğretmenlik dururken memurluğa geçilir mi hiç yaz kış sürekli sabahtan akşama kadar bir büroda durup aynı parayı mı almayı istiyorsun.

Memuriyetten öğretmenliğe geçmiş birisi olarak asla memuriyete geçmenizi tavsiye etmem :( müdür yrd veya müdür olun ondan kat kat iyi eğitimcilik bırakılmaz hocam mesleğimizin verdiği mutluluk hazzını hiçbir yerde yaşayamazsınız.

kurumlar arasından aile bakanlığına geçen arkadaşlar var, branşlarından bilgisayar olan yok ama bana da teklif ettiler...
tüm haklarınız aynı oluyormuş, fark olarak yazında çalışıyormuşsun..yaptığın işe gelince yine aynı SHÇEK okullarında öğretmenlik yapıyorsun, ek dersin full oluyormuş ayda da 4 kere nöbetin oluyormuş, bilindiği üzere okullar genelde merkezlerde, çocukların altyapı ve üstyapıları olmadığı için dersleri çok parlak değilmiş vs vs işte sadece bilgilendirme olsun, detayları araştırabilirsiniz...

bende baska kurum istiyorum ama ne yapacağıımı bilemiyorum geçileeecek kurumu ben nasıl bulabilirim

Geri