Kurulumsuz Çalışan ve İlaç İstemeyen Program Yapma (Resimli

Kodla Büyü

emin.umut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Portable program kısaca, ilaç istemeyen kurulumsuz çalışan programlardır, sizde artık portable programlar yapabileceksiniz, tabi farklı yöntemler de bulunmakta, biz winrar ile portable program yamayı anlatacağız....

983281.jpg

916572.jpg

8872693.jpg

7328724.jpg

5001065.jpg

809606.jpg

5700877.jpg

536648.jpg

8967909.jpg

54010610.jpg

Ekli dosyalar

• Portable program yapımı.rar
    550.3 KB · Görüntüleme: 794
cimenwd' Alıntı:
ee bu programın sistem kayıt defterine attığı bisürü kayıt ve system dizininde OCX ve DLL'leri varsa nolcak?

Hocam çok büyük programlarda bu yöntemi denemedim, autoplay media studio 7, screenflash, flashdemo gibi programlar oluyor başka bilgisayarlarda da denedim, sistem kayıt defeterindeki register kaydını nasıl buluyor açıkcası çözemedim ama araştırıyorum, bir yöntem daha var onla sistem kayıt defterinden register kaydını bularak hazırlanıyor, o programı ise kullanmayı tam olarak beceremedim. Kullanabilirsem eklerim foruma...

Winrar la yapılmış Portable ekran kaydetme programı...

http://www.uploadpaylas.com/v/9561601/f ... o.rar.html

böyle küçük programların bulunduğu klsörü al kopyala cd yada usb ye taşı bu bile yeterli oluyor.denenmiştir br sürü örneği mevcuttur. ad aware,ccleaner,xnview ve daha bir sürüsü. hatta bazı kocaman oyunlar bile böyle çalışıyor.saçmamı dediniz deneyin.

hatta ben bir iki güniçinde bir kaç programı portable yapıp rapide atayım burayada linklerini vereyim diyorum.örneğin portable bir msn,nero,recovery programları ve mplayer gibi bir oynatıcı nette bulursam linkerlini veririm.bulamazsam yapar bir zahmet rapide atar linklerini veririm.

bu arada faydasıda şu olur usb de durur bu programlar lazım olunca herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.kurma derdi olmadan.

Total Commanderi ayn yöntemle yaptım oldu. Teşekkürler.

Geri