kursta kullanabileceğim WORD UYGULAMASI arıyorum

Kodla Büyü
arkadaşım
word uygulaması olarak herşey olur.
herhangi bir resimle yazılı bir metin olur
verirsin bunu yapın dersin

word uygulama sorusu

ben hazırlamıştım menülerle ilgili genel bir çalışma. umarım işine yarar. bi kaç tane daha var ama onlar sınıfta bilgisayarımda. unutmazsam atarım.

word uygulama

eklenmemiş dosyalar yeniden atıyorum.

Ekli dosyalar

• uygulama.rar
    127.5 KB · Görüntüleme: 6,154
Nerden aldığımı hatırlamıyorum ama kurslarda kullanılabilecek bir etkinlikler dizisi.

Ekli dosyalar

• word_etkinlikler.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 6,242
Ben meb in etkinliklerini yaptırıyorum baya faydalı oluyor. 1. Basamaktan başlıyorum tablo yapımına kadar yaptırıyorum.

hocam elimde yok ama ben genelde tablo çizimine bi başlıyorum baya sürüyo tabloları böl parçala birleştir falan....

arkadaşım ilköğretim bilişim bölümüne bak orada hazırlamış olduğumuz word uygulamaları var alabilirsin

Arkadaslar kursum da bilgisayarlarda office 2007 kurulu.Fakat bende bi sorun var.Kuramıyorum.Elinde calışma notları olan var mı?

Re:

ilter1081' Alıntı:
Arkadaslar kursum da bilgisayarlarda office 2007 kurulu.Fakat bende bi sorun var.Kuramıyorum.Elinde calışma notları olan var mı?
benim de bilgisayarın kapasitesi yetmediği için kuramıyorum, 2007 anlatmak şart değil heralde, 2003 anlatsak???

kursum daha başlamadı ama açıldığında hiç sıkıntı yaşamıcam sanırım tşkrler :+1:

Geri