Kurspark-Öğretmek ve Öğrenmek İsteyen Herkes İçin

Kodla Büyü

emin.umut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,

Yıllardır hayalini kurduğumuz bir çalışmayı Online ve Offline ders anlatım platformunu ekibimizle bitirmek üzereyiz,

Öncelikle kurspark.com nedir? Amacımız Nedir? Bunlara değinmek istiyorum.
KursPark Web sitesi eğitmenlerle öğrencileri bir araya getiren arzu eden eğitmenlerin para kazanabileceği, arzu edenlerin ücretsiz olarak eğitim verdiği bir platformdur.

Yazılım ve Programlama
Akademik
Dil
Fotoğrafçılık
İş Dünyası
İşletme
Müzik
Ofis Üretkenliği
Profosyonel Gelişim
Sağlık ve Fitness
Sınav Hazırlığı
Tasarım
Yaşam Tarzı

ana kategorilerine sahip, istediğiniz alanda ders hazırlayıp hem ücretli hem de ücretsiz olarak markette öğrenmek isteyenlere sunabilceğiniz, ücretlerini sizin belirlediğiniz bir platform. İsmi kusrpark, bu platformda dersleri pazarlayabileceniz gibi ileride kurspark akademi isminde vidobu tarzı bir çalışmada da eğitimci olarak yer alabilirsiniz.

kurspark.com 'un tamamlanması sürecinde sona yaklaşıyoruz.

Kurs Park Web sitesinde her ders veya her konuda eğitim verebilmeniz söz konusu olup yazılımdan, tasarıma, doğa fotoğrafçılığından, astronomiye, fizik, matematik, bilişim teknolojileri elektronik, YDS, LYS, YGS, TEOG, TUS, İngilizce, Almanca veya diğer dillerde eğitimler vs vs. tüm konularda eğitmenlerin hazırlamış olduğu videoları, PDF, Sıkıştırılmış dosyaları yada diğer içeriklerin tamamını eğitmen panelinden sistemimize ekleyerek ister ücretli isterseniz ücretsiz olarak talep eden öğrencilere sunabilirsiniz.

Sistem de kayıtlı olan bir kişi hem eğitmen hem de öğrenci olarak devam edebilir.

Kısaca yukarıda bahsetmiş olduğumuz Kurs Park platformunda kaliteli eğitim hazırlayan tüm eğitmenlerin kursları yayılanacaktır. Tek şart vereceğiniz eğitimin kaliteli ses, görüntü ve içerikle doldurulmuş ve hayalimizdeki Kurs Park platformunun kalitesini düşürmeden ülkemize böyle bir platformu kazandırmaktır.

Kurspark Platformunda hem online hem de offline eğitimler hazırlanabilecektir. Canlı Eğitimler Kurspark.com yöneticileriyle görüşülerek zaman dilimleri ve kurs programı hazırlandıktan sonra yayınlanacaktır. Offline eğtimler ise sadece kurspark.com kalitesini düşürmeden hazırlanan tüm eğitimlerin yayınlandığı iki ayrı sistem olarak hizmet verecektir.

Önümüzdeki günlerde tekrar bilgilendirme yapacağım.

Siz değerli eğitimcilerden kurspark.com platformunun ülkemizde bir marka olmasında katkılarınızı bekleriz.

Önerileriniz varsa değerlendirmek isteriz.

İyi Çalışmalar.

Görünürde bir şey yok bu yüzden yorum yapamıyorum fakat umarım udemy :tr: ye rakip olabilecek bir proje olur

azizerkut' Alıntı:
Görünürde bir şey yok bu yüzden yorum yapamıyorum fakat umarım udemy :tr: ye rakip olabilecek bir proje olur

Hocam udemy en az 100 milyon $ destek aldı tabiki onunla yarışma konusunda gücümüz yetmez ama, bizlerde bilgisayarbilişimde ki eğitim camiası olarak geniş bir kitleyiz, site olarak değilde eğitim kalitesi olarak daha güzel ve istifadeli içerikler sunabiliriz. Desteklerinizi bekliyoruz...:)

başarılar dilerim. Zor bir iş elbette. sadece inceleme ve kriterlere göre değerlendirme süreci bile zaman alan bir iş.
umarım güzel işler yer alıp platformda ve kısa zamanda tanınır olur.

inikat' Alıntı:
başarılar dilerim. Zor bir iş elbette. sadece inceleme ve kriterlere göre değerlendirme süreci bile zaman alan bir iş.
umarım güzel işler yer alıp platformda ve kısa zamanda tanınır olur.

Teşekkürler, bir ekip şimdilik kurduk, tutturabilirsek ekibi büyütmek planımız tabiki. Hayırlısı...

ebfo45' Alıntı:
Güzel bir proje inşallah başarılı olur.

Hayırlısı başarı meselesini nasıl yorumlamak lazım bilmiyorum ama,

Kazanma ve kazandırmak mı? Hizmet mi?

Hizmetse edeceği kanaatindeyim, bu bizim için başarı demek aslında, zaten bu güne kadar yaptığım birçok çalışmada kar amacı hiç gütmedim,
Çalışmak istifade edilecek bir ürün ortaya koymak mesele bu...
Bu foruma da eskiler hatırlar, bilgisayar öğretmenliği yaptığım yıllarda basamakların yeni sisteme dahil olduğu zamanda bir öğretmen interaktif materyali hazılayalım dedim, videolarından sunumlarına, uygulamalarından, öğretmene derste yardımcı olacak her türlü ama kaliteli materyaller.
Ve interaktif arayüzleri hazırladım artık içini doldurmak kaldı...
Forumda başlık açtım, oooooo herkes süper olur, harika olur, muhteşem olur vs vs....
Sunum taslakları bile hazırladım ve paylaştım.
30' yakın basamak sunumu hazırladım.
Ve sonuç, yanılmıyorsan materyal gönderen hazırlayan ya 1 ya 2 arkadaş oldu 3 ay bekledim ama çıkmadı.
Bütün mesajları sildim.
Bir daha da yola çıkacağım arkadaşları seçme konusunda daha hassas davranma kararı aldım, ben söyleyeyim, KursPark'ta ders anlatmak isteyen bu forumdan 5 arkadaşı geçmeyecek.
Ama önemli olan bu değil ben bu hizmeti hayata geçirmek istiyorum.
Tembel insanlardan da adeta tiksinti duydum, hep duyacağım.
Forumdaki arkadaşları tenzih ederim.

Şu an 150' ye yakın ücretsiz eğitim kursparkta hizmete sunulacak, Niyazi Hocam çok sağolusun O' da destek olacağını ifade etti.
Söylüyorum ya önemli olan hizmet etmek, insanlara istifade edebilecekleri bir ortam hazırlamak.

Kolaylaştımak lazım, unutmayın ki kolaylık mükemmelliktir...

Bazı Çalışmalarım:

Çocuklar İçin İnteraktif Kuran Öğretimi CD' si
Dua ve Sure Ezber CD (İNDİRİN)
Bilişim Çocuk 4(Ara verdim)
Bilişim Çocuk 3(2009)
Bilişim Çocuk Web(2009)

Geri