Kurspark Açıldı - Öğretmek ve Öğrenmek İsteyen Herkes İçin

Kodla Büyü

emin.umut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba,

logo_koyu.svg

Daha önce, Kurspark-Öğretmek ve Öğrenmek İsteyen Herkes İçin başlığı ile sizlere duyurduğum çalışma nihateye erdi.

Nihayete erdi diyorum fakat şunu söylemek isterim ki;
Daha geliştirmeye devam edeceğiz.
Öncelikle bu projeyi yaparken en ziyade dikkat ettiğimiz husus kolay kullanım oldu, olabildiğine kolay kullanımı olan, sade bir arayüze sahip bir çalışma ortaya koymaya çalıştık.

Şu an içerisinde deneme amaçlı bir eğitim ve ayrıca buradan Niyazi SARAL beyefendiye teşekkürlerimi sunarak ifade etmeliyim ki Çizgi-TAGEM eğitimleri Kurspark' ta bulunmakta. Sizleri de en kısa zamanda beklemekteyiz.

Bu çalışmayı daha da kolay kullanım arayüzüne sahip güncellemelerle devam ettireceğiz.
Kolaylık diyorum çünkü kolaylık mükemmelliktir sözünden ilhan almak gerekiyor her çalışmada....
Örneğin whatsapp, zannetmiyorum ki kimse desteğine başvurmuş olsun... :)

Yalnız şu an için herhangi bir destek görmediğimizden dolayı, Kurspark' ı geliştiriken sabır göstermenizi rica edeceğim. İleride siteye yatırım yapacak ve gelişimini hızlandıracağız. Bu manada eski bir bilişim teknolojileri öğretmeni olan bana ya da bu fikre destek olmanız beni onurlandırır.

Ayrıca ileride Kurspark Akademi adında biraz vidobu tarzı bir çalışmaylada hizmet sunmak amacımız. Bu çalışmayıda Kurspark ın en seçkin eğitmenlerine teklif edeceğiz.

Eğitimci olabilmek için üye olarak eğitmen ol butonuna tıklıyor ve en az bir eğitim video linkinizi ekleyerek onaya gönderiyorsunuz, akabinde kurspark uzmanları (Eğitimci arkadaşlar, Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı, Öğretim Görevlisi ve Bilişim Teknolojileri öğretmeni arkadaşların olduğu heyet) tarafından onaylanıyor ya da başka eğitim videoları ile tekrar başvurması isteniyor. Yanlız bu eğitimin kendisine ait olduğuna dair bir cümle video içerisinde geçmesi gerekiyor.

Desteklerinizi bekler saygılar sunarım....

FACEBOOK
TWITTER

Re: Kurspark Açıldı-Öğretmek ve Öğrenmek İsteyen Herkes İçin

Hocam vidobu gibi yüksek ücretler olmazsa siteniz baya yayılır ve herkes eğitimini yayımlar ve güzel bir rekabet olur vidobu'da gerçekten kalite isimler ve güzel bir eğitim veriliyor fakat ücret bana artık fazla olduğunu düşündüğümden üyelik yenilemedim sizin siteniz için inşallah kalite eğitimler ve uygun fiyatlar olursa parlak olduğunu düşünüyorum site tasarımı ve düşünce çok güzel inşallah muvaffak olursunuz.

sas7979' Alıntı:
Hocam vidobu gibi yüksek ücretler olmazsa siteniz baya yayılır ve herkes eğitimini yayımlar ve güzel bir rekabet olur vidobu'da gerçekten kalite isimler ve güzel bir eğitim veriliyor fakat ücret bana artık fazla olduğunu düşündüğümden üyelik yenilemedim sizin siteniz için inşallah kalite eğitimler ve uygun fiyatlar olursa parlak olduğunu düşünüyorum site tasarımı ve düşünce çok güzel inşallah muvaffak olursunuz.

Hocam öncelikle teşekkürler,

Bizim hedefimiz aslında herkesin kendi eğitimini ücretli ücretsiz yaymlayabileceği bir ortam, şu an kısıtlı imkanlarla bir başlangıç yaptık, inşallah güzel sonuçlara ulaşırız. Akademimizin ücretleri tabiki uygun olacak, bilgisayarbilisim.net üyelerine özel bir çok uygulama olacak, hedef tabi...

öncelikle tebrik ederim inşallah amacınıza ulaşırsınız.

hocam site yeni değil mi? daha önce kaydolduğumu hatırlamıyorum ama kayıtlıyım

:+1: :alkis: tebrikler

SoNMeZ' Alıntı:
öncelikle tebrik ederim inşallah amacınıza ulaşırsınız.

hocam site yeni değil mi? daha önce kaydolduğumu hatırlamıyorum ama kayıtlıyım

Önceki mesajımıza yaklaşık 5 ay olmuş o zaman üye olmuş olabilirsiniz...

hocam bende yeni kayıt olmak istedim. Mailimi yazdığımda bu mail sistemde kayıtlı diyor ve üye olamıyorum. Sistemde bir sıkıntı mı var?

Konu: Kurspark Açıldı-Öğretmek ve Öğrenmek İsteyen Herkes İçin

brcdmr' Alıntı:
hocam bende yeni kayıt olmak istedim. Mailimi yazdığımda bu mail sistemde kayıtlı diyor ve üye olamıyorum. Sistemde bir sıkıntı mı var?

Hocam üye olda giriş sonrası yönlendirme eklememiştik, kayıt olduğunuzda ikinci kez kayıt olma butonuna tıklama oluyordur muhtemelen, yönlendirme ekledim hocam...

lonely2134' Alıntı:
Başarılı bir site eğitmenler ile ilgili bilgiler açılmıyor?

Hocam Profilim bölümünde Eğititmen Ol butonuna tıklayrak en az bir referans videosu gönderiyorsunuz, bu referans videoya göre eğitmen paneli tarafınıza açılıyor...

Hocam, ben de yeni kayıt olayım dedim ama şifre tekrar alanı diyor. üye olamadım bir türlü

mtem' Alıntı:
Hocam, ben de yeni kayıt olayım dedim ama şifre tekrar alanı diyor. üye olamadım bir türlü

Hocam problem görünmüyor, kaç defa test ettim, sadece iki defa parolanızı girmelelisiniz. Tekrar deneyip dönüş yaparsanız sevinirim...

Geri