Kurs Analiz Programı

Kodla Büyü

ragyu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar müfettişler kafayı taktılar benden program istiyorlar.
Kursta her ders için ayrı ayrı yapılan değerlendirme sınavlarının her öğrenci için analiz edip grafiğe dökecek program istiyorlar.
Eexcel'de uğraştım ama olmadı. Sizin bildiğiniz bir program, excel varsa paylaşır mısınız?

google formlara girin oradan yeni form oluştururken hazır sınav şablonu var onu seçip yeni bir sınav formu oluşturun. yaptığınız sınavların sorularını kopyala yapıştır yaparak sorularınızı oluşturun. herbir öğrencilinin verdiği cevapları forma işaretlerseniz. size öğrenci bazında ve kurs bazında analizleri verir

Hocam aşağıya konu analizli hazırladığım tüm dersler sınav analiz programını ekliyorum.Üzerinde değişiklik yapıp kullanmak istersen şifre pm göndereyim..

Ekli dosyalar

• 4. Sınıf Yazılı Sınav Analiz Programı.rar
    414.1 KB · Görüntüleme: 194
Hocam şifreyi buraya yazarsan ya da dosyayı şifresiz paylaşırsan herkes faydalanır diye düşünüyorum.

Bakanlık bu konu ile ilgili yazı yayınladı. Sınav analizinin tek tek puanlar yazılarak, iş yükünü artıracak şekilde değil, zümre toplantılarında şube bazlı olmak üzere genel olarak analiz edilmesinin yeterli olduğu yazılıydı.
Eğer hala idareciniz böyle belgeler istiyorsa, memurlar.net üzerinde ilgili yazıyı bulup, gözüne sokun.

Geri