Kurban bağışı yapılabilecek yer ?

Kodla Büyü
Yuzde yuzu gozunuzun onunde dagitilirmi peki hocam.yada baska.ekiplerden biliyormusunuz yuzde yuzu dagitiliyormu yoksa sizinde dediginiz gibi 2 ser 3 er 5 er kiloluk seklinde paketlendikten sonrasinda herhangi bir yerde artan depolanma sekli oluyormu.hani diyanet 5 kilo verdigi yere olsun artti bi 5 daha verin dedigi oluyormu.
Ciddi amacla soruyorum.
LOSEV ise 12 a ya boluyor etleri ozellikle PROTEIN DESTEKLI BESLENME SART OLDUGUNDAN cocuklarin evlerine her ay et gidiyor.bu sekilde oluyor LOSEV DE

Hocam il ilçe müftülükleri eliyle organize ediliyor. Yüzde yüzü dağıtılıyor. Yatılı kuran kurslarına da veriliyor. Depolanmıyor. Müftülük depolayıp ne yapacak? Nerede kullanacak? Genellikle artan et olmaz. Dağıtabileceğimiz kadar hisse talep ederiz genel merkezden. Yine de arttı diyelim dağıtırız. gerekirse aynı aileye ikinci, üçüncü paketi veririz. Ancak farklı aileler bulmak zor değil. Diğer organizasyonları asla ötekileştirmiyoruz. Onların hizmetine saygı duyuyoruz. Takdir ediyoruz. Yalnızca içinde olduğum organizasyonla ilgili bilgi verdim. Hepsi bu.

Arkadaşlar, LÖSEV demişler ama internetten kısa bir araştırmayla zamanında yapılan yolsuzluklar görülebilir. Ne yazık ki bu ülkede hiçbir kuruma güvenemezsiniz.Belki devlet kurumu diye Diyanet denebilir. Ama ben ona bile güvenmiyorum.
Bu arada LÖSEV ciler bana sarmasın. Bende zamanında onlara bağış yapmıştım. En iyisi bu işi kendiniz halletmeniz.

BÜYÜK HARFLERLE YAZAYIM DA DAHA İYİ ANLAŞILSIN. L Ö S E V

Diyanet? Bir şey derdim de neyse...

Arkadaşlar, LÖSEV demişler ama internetten kısa bir araştırmayla zamanında yapılan yolsuzluklar görülebilir. Ne yazık ki bu ülkede hiçbir kuruma güvenemezsiniz.Belki devlet kurumu diye Diyanet denebilir. Ama ben ona bile güvenmiyorum.
Bu arada LÖSEV ciler bana sarmasın. Bende zamanında onlara bağış yapmıştım. En iyisi bu işi kendiniz halletmeniz.

Kastettiğiniz buysa açıklama yapılmış ve davadan beraat etmişler.
https://www.losev.org.tr/v6/duyuru/kurban-kumpasi-davasi-hakkinda-bilgilendirme-30

Son düzenleme:
Geri