Kur'an - Hz. Peygamberin Hayatı - Bilişim

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu 3 seçmeli derste bizim dersin şansı benim olduğum yerde %1 gibi birşey. Eğer seçilmezse ki büyük ihtimal norm fazlası olan bilişimcileri ne yapacaklar?
Yanlış bildiğim birşeyler mi var bu yeni sistemde? Türkiyede büyük ihtimal bilişim harici bu dersleri seçerler.

Hocam % 90 şuan ki sistem nasılsa o şekilde işleyecek... bizim branşta herhangi bir değişim yapacaklarını zannetmiyorum

Fatih projesiyle görev tanımımızın artık oturması gerektiğini düşünüyorum, en azından rehber öğretmenler gibi ikili öğretimin olduğu okullarda sabahçı ve öğlenci olmak üzere 2 bilişimci(hepimizi formatör de yapabilirler) olmalı. Böylelikle norm durumu da çözülmüş olacaktır.. Ders olarak bilişim yıllardır kaldırılmak isteniyor ama ben halen bu fikrin yanlış olduğu kanaatindeyim. Çocuklara facebook ve oyunlar dışında birşeyler verebildiğimi düşünüyorum.

Hocam bakanlık 1 bilişimciyi fazla görüyor, siz 2 bilişimci olmalı demişsiniz...sanki biraz fazla iyi niyetlisiniz... :)

yüzmeyi bilmiyor ama havuza girdiysen yada düştüysen kurtulmanın tek yolu önce dibi bulacaksın sonrasında yerden güç alacaksın......
bizim de tek kurtulma şansımız dibi bulmak.... batabileceğimiz kadar tam bir batalım...................geçen sene % 70-80 norm fazlasıydık ilköğretimde bu sene bu
% 90-100 bulacak.........çoğunluğun seçeceği kuran dersinden sonra bizimki ya seçilmeyecek ya derslik lazım deyip BT sınıfı dağıtılacak........
SONRA BAKANLIK DÜŞECEK BİZİM DERDİMİZE BU ADAMLARI MEMURLUKTAN ATAMAYIZ........ DERS YOK MAAŞ VERMEK ZORUNDA KALIYORUZ DEYİP.......... KENDİLERİ BİR ÇÖZÜM BULACAK BU ÇÖZÜMDEN KAÇIMIZ MEMNUN OLUR TABİİİ O MUALLAK....
DİBİ GÖRMEK BAZEN GÜZEL ŞEYDİR.
HEP BERABER DİBİ BOYLAMAYA :lol: :idea: VARMISINNN

Geri