Kullanılmayan ilaçlar

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar tarihi geçmemiş ama kullanmadığınız ilaçları ne yapıyorsunuz? Ben topladım bir poşet ilaç var kim topluyor bunları bilgisi olan var mı?

okullarda ilaç toplama kampanyası yapmıştık çokta ilaç geldi. Böyle ilaç toplama kampanyaları oluyor. Tarihi geçmemiş olanlarıda sağlık ocağına verebilirsiniz

Gecen yıl 7 doktor dolaşmış ve 7 poşet ilaç almıştım. Her doktor bi oncekinin teshisini ve ilacını iptal etmişti. Birer ikişer kullanmış yeni ilaclara baslanmıştık.
Yazıktır dedim sağlık ocagına gittim ihtiyacı olana verirsini dedim olmaz dediler. Acılmış ilaç alamayız... Bi tek serumları aldılar. Ben de tek tek ilaçları çocuklar yemesin diye açıp açıp çöpe döktüm

Bende acilmamis ilaclar da var ama acilmis daha cok niye alamiyolarki tabletlerin ustunde skt yaziyo zaten

bende de var bir sürü. ne yapacam bilmiyorum, dünya para... bir iki gün arayla tek tek içeyim bari, boşa gitmesin... :D

akrep026' Alıntı:
bende de var bir sürü. ne yapacam bilmiyorum, dünya para... bir iki gün arayla tek tek içeyim bari, boşa gitmesin... :D

İç tabi hocam dökme yazıktır israf. Hatta bayram geliyor bak hem eve gelen misafire hem kapıya gelen çocuklara şeker tabağında ikram edersin, onlar da içsinler. :puhaha:

Sağlık ocağı almadı eczaneye sordum bir devlet hastanesi alıyormuş isterseniz biz oraya iletebiliriz dedi oraya bıraktım.

Geri