Kullanan arkadaşlardan okul için toplu sms tavsiyesi

Kodla Büyü

Determinant

Aktif Üye
Konuyla ilgili açılan diğer başlıkları incelediğimde çoğunun reklam amaçlı kullanılan hesaplardan gelen cevaplarla istila edildiğini gördüğüm için yeni bir başlık açmak durumunda kaldım. Sitenin kalıcı ve gerçek üyelerinin desteklerini beklemekteyim.

Öncelikli olarak aradığımız şey kolay, kullanışlı bir arayüze sahip olması ve e-okuldan bilgileri alabilecek altyapısının olması.
Bununla birlikte illa ki bunu güvenilir bir şekilde yapması.

Bu şekilde bir toplu sms sistemi tavsiyesine ihtiyacımız var. Tabi ücretinin diğer sistemlere göre çok uçuk olmaması yerinde olacaktır :)

İlgi gösterip cevap yazacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.

hesaplisms 10000 sms = 250 TL idi. Ama ben bu fiyattan da indirim yaptırmıştım. :)

smslise.com meslektasımız işletiyor tavsiye ederim
10bin sms 150-160 alırsınız

peki bir adet normal telefon hattı alıp sms paketi yaptırıp daha sonra bu hat üzerinden sms gönderme daha ucuz olmaz mı

herotürk' Alıntı:
peki bir adet normal telefon hattı alıp sms paketi yaptırıp daha sonra bu hat üzerinden sms gönderme daha ucuz olmaz mı
bimcell 2000 sms 9tl
gönderdiğinde numara görünüyor. alfanumerik başlık olmuyor. bilgisayar bilsoftsms programını kurup android telefondan gönderilebilir.

bişey sormak istiyorum. bizim devamsızlıklar ertesi günü giriliyor. dersler 5e kadar sürdüğü için. kullandığımız sistemde günlük devamsızlıkları alabiliyor. buda sıkıntı oluyor. kullandığınız firmalar arasından bir gün öncesini alabilen varmı?

http://www.ilksms.com kullanıyoruz. 3300 sms 80 TL aldık. 12500 sms alırsan 230 TL ye de var. Ayrıca referans sistemi var . yani bir okul sizin refreansınızla üye olursa o okulun aldığı sms in yüzde 10 u kadar size hediye ediyorlar. :++:

en_nomad' Alıntı:
bişey sormak istiyorum. bizim devamsızlıklar ertesi günü giriliyor. dersler 5e kadar sürdüğü için. kullandığımız sistemde günlük devamsızlıkları alabiliyor. buda sıkıntı oluyor. kullandığınız firmalar arasından bir gün öncesini alabilen varmı?
www.ilksms.com da önceki gün devamsızlık seçeneği mevcut.

Telefon sürekli pc'ye ve şarja bağlı. Pc suite üzerinden kolayca kime ne gönderilecekse gönderiyorum. 5000 sms 20 TL. SMS sistemleri yüklü bir külfet bu hesaba göre.

papamuerte' Alıntı:
Telefon sürekli pc'ye ve şarja bağlı. Pc suite üzerinden kolayca kime ne gönderilecekse gönderiyorum. 5000 sms 20 TL. SMS sistemleri yüklü bir külfet bu hesaba göre.
görüşünüz doğrudur. Yalnız burada farklı bir durum var. Cebinize gelen mesajın 053...... gibi nuramadan ziyade Başlıklı Toplu sms olarak "YILDIZTEPE.İ.O" gibi gelmesi daha kurumsal hale geliyor.
Okul için Toplu Sms tavsiyesi konulu mesaja ek olarak; http://www.esemes.netsitesini önerebilirim.

Geri