krpano-hopa halk eğitim

Kodla Büyü
Hazırlaması zor değil. Telefonda google kamera uygulaması ile çektiğim resmi yaptım ben. Ama bunu meb in sayfasına nasıl yüklemişler onu anlamadım.

siteye yuklemek basit hocam, program zaten sürükle bırakla hazır bir dizin oluşturuyor ve açılış sayfası uretiyor.
valla hocam sitesinde ucretli, piyasada sınırsızları var ancak resmi kurum sayfasına yuklemek sorun olur mu onu bilemedim

siteye yuklemek basit hocam, program zaten sürükle bırakla hazır bir dizin oluşturuyor ve açılış sayfası uretiyor.
valla hocam sitesinde ucretli, piyasada sınırsızları var ancak resmi kurum sayfasına yuklemek sorun olur mu onu bilemedim
Siteye nasıl yükleniyor? Programı çalıştırdım. Söylediğin gibi web sayfası içeren bir dizin oluşturudu. Bilgisayarımda web sayfası gibi çalışıyor. Ama bunu kurum meb in sitesine nasıl atacağım onu bilmiyorum. Siteye atma işini de çözersem bir rehber hazırlayıp burdaki birçok arkadaşın sorusuna cevap olabilirim. Sorun olacağını da düşünmüyorum çünkü görüntülerin nasıl üretildiği falan yazmıyor. Bir süre sonra kaldırırız zaten gösterimden.

Meb.gov.tr uzantıları sayfalara web alani ve veritabanı tashihi yapılabilir hocam. Sayfa zaten ilçe mem sayfasi.Okullara verilmiyor malesef ekstra alan.

Geri