kredi çekecem bana yardımcı olurmusunuz?

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar banka kredisi kullunucamda malum biraz borçlarım var sizce hangi bankadan kullunsam bide ihtiyaç kradisimi alacam ben hiç çekmediğim için tam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

Borç filan bulabiliyosan bul çevrenden altın ya da nakit ama kredi çekme derim ben. Aldığın paranın bereketi kalmıyo, ben bir kere bulaştım bu işe bir daha asla...

ama mecburen hocam baya bir kredi kartı borcumvar faiz biniyo onada 5000 tl falan cekecem zatan yüksek mevla değil siz ne kadar çektiniz bide nerden çektiniz aylık ne kadar ödüyorsunuz valla bu konuda yardıma ihtiyacım var

hocam oranlar sürekli değişiyor. çekeceğiniz tutar düşük, farklı kampanyalar da olabilir. biraz soruşturun. vade, faiz oranı vs. ama halkbankın ihtiyaç kredisi uygun oluyor genelde. oraya da bir bakın derim.

bankara sor hocam ama bu ara hepsi uygun diyebilirim maaş şektiğin bankadan çekersen otomatik talimat verirsin ödemen yapılır en azından başka banka ile uğraşmazsın kolay gelsin..

hocam bugünlerde akbank ve garanti bankası kamu çalışanlarına kolay kredi veriyor ve kredi oranları geçen aylara göre daha düşük tüm bankalarda.

Allah çektirmesin :wink: bankalar yasal hırsız

"çekecem" yerine "cekeceğim" hadi hiç olmadı "cekicem" yazsaydınız bari.Sadece sizin için söylemiyorum nedir bu anlamış değilim.sürekli yapacam ,edecem gidecem.burası forum elbette konuşma diline kayabilir yazdıklarımız.Ama sürekli yapacam,edecem...anlamıyorum.

Garanti bankası dosya masrafı almıyordu.oranı için bankaya sorabilirsiniz.1,21 gibi birşeydi.
Maaş müşterisi olduğunuz bankaya sorun onların kampanyaları oluyor.
Ayrıca şurdan da bi bakabilirsiniz;
http://www.hangikredi.com/hangikredi/konut.aspx

ingbank öğretmenlere kampanyası dosya mastafsız sadece hayat sigortası kesiyor.36 ay vadeye 1,28 den ayda 182 tl dosya masrafsız veriyor.diğer vadelerde faiz oranı düşebilir.tavsiyem bir aylık giderinide hesaplayıp o kadar fazla çekmen ve kredi kartlarını kenara katman olacaktır.kredi kartında kontrol zor oluyor.ne kadar harcadığını bilemiyor insan.

eş dost akraba.. ara sor önce.. borç al dostunda.. ay ay öde.. eğer bulamazsan borç.. ondan sonra kredi çek..

Bir kaç banka dolaş hangisi kefil istemiyor ve faiz oranı düşükse ondan al. Dosya masrafı bile bankadan bankaya değişiyor.
İlk gittiğinde başvurunu alırlar daha sonrada sizi arayıp krediniz onaylandı gelip çekebilirsiniz diyecekler. Bugün başvuru yaparsan yarın büyük ihtimalle ararlar onaylandı diye.

Hocam bayram yanaşıyor bayram kredileri çıkar 1-2 hafta daha bekleyin ve kampanyaları takip edin

kesinlikle kredi cekme hem faiz hemde altın alıp satma işi daha uygun fiyata üsteki başlığı incele !!!

hoca millete el açıp borç isteyeceğine git bakadan çek daha iyi. Garantiden 3 ay önce dosya masrafsız çektim. Dosya masrafsız olunca faizi daha yüksek oluyor ama ben 6 ay ödemeli yapınca faizden daha az etkilendim. Dosya masrafsız krediyi 36 aya alırsan faiz daha yüksek olduğundan zaten masrafsız kavramının bir anlamı da kalmıyor. Ayrıca 6 ayda geri ödeme yapınca sigorta masrafının yarısını geri alıyorsun.

achillus' Alıntı:
kesinlikle kredi cekme hem faiz hemde altın alıp satma işi daha uygun fiyata üsteki başlığı incele !!!
altın alıp satma işin açarmısın canım.vade komadan altın veriyorlarmı
bide satarken işçilik düşüyorlar bu işin karı nerde
arkadaş kredi kartları dolu diyor nasıl alsın

hemen her sene enaz bi kere kredi çeken biri olarak :)
kamu bankaları daha uygun öyle kampanya reklam felan yalan dolan inanmayın
gidin bankaya müşteri temsilcisiyle görüşün faizi masrafı net olarak toplam kaç lira ödeyeceğinizi öğrenin
kısaca yıllık toplam masrafınıda sorabilirsiniz
ödeme gücünüze göre süreyi minumum tutun süre uzadıkça faiz artar kısa süreli alcaksanız masrafsız olanlara bakın uzun süreli alacaksanız faizsiz olanlarına
aslında faizsiz masrafsız olayıda yalandolan ya neyse duruma göre en uygununu seçersiniz
birde işbank kredikartından 4000 tl ye kadar %6 komisyonla faizsiz kredi veriyor onada bi bakın
eni sonu hepsi faiz komisyon masraf felan hikaye siz bikaç banka gezip toplam ödeme enaz hangisindeyse ondan alın

gavurdagli1' Alıntı:
achillus' Alıntı:
altın alıp satma işin açarmısın canım.vade komadan altın veriyorlarmı
bide satarken işçilik düşüyorlar bu işin karı nerde
arkadaş kredi kartları dolu diyor nasıl alsın

canım üsteki linki tıklarsan actım !!!sana su kadar anlatayım gerisini sen bul ben bu hafta 1500 tllik külce altın aldım 1530 ada sattım(30 tl kar) ve ocakda ödemeye baslıyorum taksitlerini 12 taksit.ertelemyide say 15 taksit!

ve kredi kartı limitlerim benimde dolu 20.000 tl üzerinde kredi kartı borcum;ama gidip başka bankadan kredi kartı cıkarabiliyosuın önce arastır dediklerimi yap üsteki linkte acıklamısım

halkbankta bir kampanya vardı, hala bitmediyse uygundu. 5000 kredi 1 yılık faizi çok düşüktü, onu bir incele istersen

Allah bulaştırmasın şu banklalara kardeşim kredi kartı faizinden kurtulmak için başka bi, faize.. maalesef memeleketin geneli böyle yasal takım elbiseli mafyalara kendi ayaklamızla gidip resmen haraş veriyoruz.. paranında bereketi kalmıyo hiç nereye gittiği belli, olmuyor .. ben bi kaç aydır peşin çalışıyorum anca kurtuldum karttan umarım herkes kurtulur özlemişim kartsız alışverişi

Geri