KPPS Sınavı

Kodla Büyü

afilli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Geleceğiz olan Gençlerin geleçegine dakikalar ile sınır koyanları kınıyorum

Hem yazım yanlışı hem anlatım bozukluğu neye yanayım ben :(

Geleceğin gençleri çok kitap okumalı ve kodlama öğrenmeli.Kitap okuma, sınava geç git devlet napsın kardeşim yarış bu.

Sınavsız herkesi almak doğru değil. Ancak sınavlar branş ağırlıklı olmalı. Ben tarihi full çekerek atandım şimdi çok az şey biliyorum.

:D Herkesin bakış açısı orijinal. Sınav amaca hizmet ediyorsa gerçekten geleceğe ışık tutar. Yok sadece eleme amacıyla yapılan sınav sonuçları ile tekrar tekrar sınavlara girilmesinin önünü açar. Bir öğretmen oluncaya kadar girdiğimiz sınavlara bakınca sanki müsteşar seçildiğini hisseder oldum. Alan sınavı çok mantıklı bulanlardanım. Geri kalanı ise ne kadar genel kültürümü ölçer orası meçhul. Allah çalışanın yardımcısı olsun emeğini boşa çıkarmasın.Amin

arkadaşlar ÖSYM başvuru yapan arkadaşlara ilk pencerede bu saat uygulamasını hatırlatıyor. Aynı şekilde kpss sınava giriş belgesi üzerinde belirtilmiş. 2 gün öncesinden televizyonda haber yapıldı.

Arkadaşım sınavı kendisi için çok hayati buluyorsa o sınav merkezine çok daha erken gelecek. Yalandan ağlayıp sızlamanın manası yok. Kendi düşen ağlamaz.

günlerce her platformda duyurulmuş, 9:45 ten önce sınav yerinizdeolun diye. kpss sınavına girecek kişi 20-25 yaşlarında. daha sınav sorumluluğunu bilmeyen gençlik ilerde ne yapacak. sorumsuzsa serdengeçtinin dediği gibi kendi düşen ağlamaz. sınavına ucu ucuna değilde bir saat önce gitsin, o günde olabilecek aksilikleri hesaplasın.

Ösymn nin yaptığı en güzel uygulamalardan biri bence tüm sınavlara en az 45 dk önce okulda olacak şeklide çıkan biriyim, 15 dk sonra içeri alınsa tüm sorun çözülecek mi sanki yine geç kalınabilir. eskiden 9:30 da başlar 9:45 son giriş olur şimdi sınav 10 da başlıyor yine son giriş 9:45 ne değişti acaba

ADALETLİ bir sınavı her zaman tercih ederim eleme için bile yapılsa, gönül ister ki herkes mezun olunca iş bulsun ancak olmuyor ülkemiz şartlarında o zaman işe alınacaklar sınavsız nasıl belirlenecek

tomreader2010' Alıntı:
ADALETLİ bir sınavı her zaman tercih ederim eleme için bile yapılsa, gönül ister ki herkes mezun olunca iş bulsun ancak olmuyor ülkemiz şartlarında o zaman işe alınacaklar sınavsız nasıl belirlenecek
Katılıyorum hocam size

Geri