Koskoca hükümet ne idüğü belirsiz bir kadının...

Kodla Büyü

pisagorean

Süper Üye
Süper Üye
Evet arkadaşlar. Yalan ortaya çıktı. Sırf yalancı çıkmamak için tüm bakanlar açıklama yapıyo. Hala utanmadan kadının dövüldüğünü iddia ediyolar. Doktor raporu varmış. :D Koskoca hükümet ne idüğü belirsiz bir kadının yalanının peşine düştü. Kadın psikopat mı kendini mi kesmiş belli değil. Memlekette başka işimiz kalmadı şizofrenin birinin peşine düştük.

Hocam olayın gerçekliği veya gerçek dışılığı nedir bilmiyorum. Birisi diyor ki "başı kapalı bacımıza saldırdılar, dövdüler", diğeri diyor ki "kamera kayıtlarında dövüldüğü gözükmüyor", biri devam ediyor "dövüldüğü yerdeki kayıtlar yok, sizin kayıtlar daha öncenin kayıtları", diğer devam ediyor "dövüldüğünü söylediğiniz yerin görüntüleridir bunlar."

Dövüldüğünü söyleyen bayan diyor "dövüldüm ve raporum var ama bunu kimseye ispat etmek zorunda değilim", gazeteci diyor "ben gördüğümde morlukları vardı ama yanıltılmışım".....

Üffff....

Burada mesele bu olayın siyasi kazanç haline dönüştürülmeye çalışılması. Bu çok yanlış, hele bir de gerçekten böyle bir olay yaşanmadıysa ve bütün bunlar yalansa o çok daha büyük yanlış.

1 haziranda olayı yaşayıp 5 gün rapor almaya gitmeyen ve hayatı boyunca unutamayacağı travma yaşan zahra hanımın olayın hemen ertesinde face ve twitterdaki paylaşımları:
2 haziran 2013
bgtrcg0cqaatlny_png_large.png

3 haziran
bgzbhfmceaecbfm_jpg_large.jpg

3 haziran
bgwjwvyiaaa5med_jpg_large.jpg

7 haziran
yer-bildirimi.jpg

yeter mi yoksa yetmez ama evet mi

hocam zamanında video Converter programlarında çalışmıştım (deprem tatbikatında gülümseyen öğrenci ve öğretemenleri çıkarmak için ) video converterla dövülmediğini iddea etmek zor değil AMA
GERÇEK?

hocalarım bunlar gerçekten hem uzun hemde derin mevzular. Ama şu bir gerçekki zıt veya rakip grupların birbirlerini sindirmek ya da yok etmek için yapmayacakları ahlaksızlık ve usulsüzlük kalmaz. Bakalım zaman ne gösterecek...

yiğit06' Alıntı:
hocam zamanında video Converter programlarında çalışmıştım (deprem tatbikatında gülümseyen öğrenci ve öğretemenleri çıkarmak için ) video converterla dövülmediğini iddea etmek zor değil AMA
GERÇEK?
daha hala kabataşın gerçek görüntüleri var diyenler var. varsa yayınlasınlar. klavye mertliği istemiyoruz.
http://www.aksam.com.tr/yazarlar/turgay ... ber-287160
adam olduğunu idda ediyor hala

Geri