Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
  1. Servislerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi

Koruma programı sorunu

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ersin_sisman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ersin_sisman

ersin_sisman Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar vestelin kurmuş oldugu laboratuvarda bilgisayarın birinde koruma var ancak ilk açılıştaki o ctrl+home ile koruma ayarlarını yapabileceğimiz ekran gelmiyor? Nasıl getirebilirim? Bilgisayarda normal koruması mevcut yani program açılıp kapanınca yüklenen programlar kayboluyor. Bide Ana makinede ctrl+home ile giriş yapıyorum C sürücüsünde koruma var görünüyor ancak program yüklüyorum koruma varken , bilgisayarı yeniden başlatıyorum ve bu seferde program silinmemiş yüklenmiş görünüyor. Sorun nedir anlamadım :?

2. ersin_sisman

Arkadaşlar bu sorunla karşılaşan yokmu?

3. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ilk sorunun güvenlik kartının menüsüne girmek için fdarklı bir kavye takıp denemeni olmazsa slotton söküp tekrar takmanı tavsiye edrim.

ikinci sorunun için de C sürücüsü korumada iken altta verileri kaç günde bir k urtaracagını soruyor orada 0 yazarsa ancak bilgisayarını kapatıp açtıgında veriler silinir eger orda 3 yazıyorsa 3 gün bekledikten sonra yükledigin programların tekrar silindigini göreceksin. sorununun bu olabilecegini düşünüyorum ;)

4. ersin_sisman

Benim sorunum koruma programına girememek hocam. Vsetelin açılışındaki o turuncu gri ekran gelmiyor karşıma. Ama bilgisayarın koruması var. Nasıl girecem anlamadım.

5. senna

senna Üye

bişi dicem hacker demiş ya klavye değiştir die çünkü vestelin klavyeleri genellikle bozuk ctrl shift çalışmıyo bazılarında

6. mamussta

mamussta Site Gezgini

arkadaşım biosa girip oradan güvenlik kartını açılışta 1. sıraya alırsan sanırım menüyü görebilirsin....

7. g_kalp

g_kalp Üye

arkadasalr bu sorun bende de var ve bu sekılde duzelmedı hala gorunmuyor o ana gelen turuncu kısım dırek xp acılıyor hala tavsiyelere acıgız..

8. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

güvenlik kartını iptal etmişsin ama c de işaretli olan işareti kaldırmamışsın onu kaldır kapalıp açılın ca yüklediklerşn silinmez

9. halid03

halid03 Aktif Üye

arkadaslar bu guvenlik kartından bende bıktım. hepsini iptal etti. deep freeze kurdum cok memnunum simdilik

10. ssoylucicek

ssoylucicek Site Gezgini

- BIOS' gir.
    - Boot menüsüne sağ yön tuşuyla geç. Enter tuşuyla menünün içine gir.
    - Menünün Boot Menu Type seçeneği Advance olarak ayarlı olmalıdır.

Daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki linkte.

http://bilgisayarbilisim.net/vestel_bil ... t3493.html

Kolay Gelsin

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal