Koru Sigorta nasıl

Kodla Büyü
kaskoda tercih ettim arkadan carpma 1500000e kadar 3.sahis ve manevi tercih ettim.840lira gibi bi rakam cikti.tum kasko secenegi ile ozel/ yetkili servis var bunda...ama 5000000olursa 3.sahis o halde kasko 1040civariydi.trafikle beraber degerlendirildiginde 2500000e kadar bir rakam cikiyor.bu arada zorunlu trafik ana sigorta 340lira gibi bir rakam....aracın degeri yapıkredi alianzda 162,300tl olarak belirtilmiş,alianz 5000000ucuncu sagsa 1040tl ve %10world puan veriyor haziran sonuna kadar ogretmen ve surucu indirimi ile.bence iyi arabanız varsa degerlendirin alianzı

Kaskoda koruya yaptırdım buradaki şirkete güvenerek inşallah ihtiyacım da olmaz ama trafikte hiç bakmıyorum şirkete. En ucuzu hangisi ise onu kestiyorum.

Karşıyı kapsayan ve onu koruyan bir sigorta neticede trafik sigortası.

Geçen gün sigortacım aradı trafik sigortası günü geliyor dedi. Kaç lira dedim 340 mı 390 mı ne dedi. Firmayı sormadım bile. Bugün yarın gidip kestireceğim

Trafik sigortası yaptırırken firmaya bakmam. En düşük fiyata bakırım. Trafik sigortası beni ilgilendirmiyor karşı tarafı ilgilendiriyor. Karşı tarafın masrafını ödüyor. En ucuzu beri gelsin.

Kaskoda koruya yaptırdım buradaki şirkete güvenerek inşallah ihtiyacım da olmaz ama trafikte hiç bakmıyorum şirkete. En ucuzu hangisi ise onu kestiyorum.

Karşıyı kapsayan ve onu koruyan bir sigorta neticede trafik sigortası.

Geçen gün sigortacım aradı trafik sigortası günü geliyor dedi. Kaç lira dedim 340 mı 390 mı ne dedi. Firmayı sormadım bile. Bugün yarın gidip kestireceğim
Araç nedir? Marka-model-yaş.

Araç nedir? Marka-model-yaş.

İ20 2016 jump otomatik.

Kasko 850 tl dedi. Size güveneyim mi dedim. Biliyorsunuz Aksaray'ın en büyük şirketiyiz. Biz de güvenmediğimiz, bilmediğimiz, zorluk yaşadığımız şirketle çalışmıyoruz dedi.

Araç bedelini sordum kasko bedeli 144bin küsür dedi. Küsüratı aklımda değil.

• Beğen
Tepkiler: omd
Arkadaşlar Sütten ağzı yanan biri olarak en iyi en pahalı en güvenilir sigortayıda yaptırsanız önemli değil 40 bin üstü hasarlar sizin cebinizden çıkar onyüzden kaskonuzu mutlaka yaptırın imm değerine de dikkat edin sınırsız olsun

Geri