Konya'daki arkadaslarin dikkatine...

Kodla Büyü

azra

Aktif Üye
Arkadaşlar az önce müdürüm aradı. Selçuklu mem yazı göndermiş. Pazartesi sabah 10 da mem'de toplantı varmış. Yazida 'Btr görevlendirmeleri öncelikli olarak Fatih projesi kapsamında akıllı tahta kurulan liselere yapılacağından tüm bilişim öğretmenlerinin toplantıda hazır bulunmaları gerekmektedir.' diyor. Selçuklu'daki arkadaslar haberiniz olsun istedim. Ama ifadeye bak yaa sinir oldum. Bu ne demek ya, yazıda illaki fatih demiyorki bunlar nasil anliyor olayi ben anlamadım arkadaş !!

FATİH PROJESİ REHBER ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLMELERİ, ÖNCELİKLE FATİH PROJESİ KAPSAMINDA, ETKİLEŞİMLİ TAHTA KURULAN LİSELERİMİZDE YAPILACAĞINDAN OKULUNUZDAKİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİNİN 15/10/2012 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 10:00 DA İLÇE KAYMAKAMLIK TOPLANTI SALONUNDA EKSİKSİZ OLARAK HAZIR BULUNMALARI HUSUSUNDA,

GEREĞİNİ RİCA EDERİM.

Gelen mail bu şekilde. ne yapmaya çalıştıklarını bende anlamadım.

Başvuru alırken niye liselerin listesini de vermediler o zaman? Neye göre başvuru yapmamızı bekliyorlardı acaba? Ne olacak simdi okulunda bt sinifi varsa da yapmayacaklarmi? Ben anlamadim bu isi arkadas ne yapmaya calisiyorlar...

azra' Alıntı:
Başvuru alırken niye liselerin listesini de vermediler o zaman? Neye göre başvuru yapmamızı bekliyorlardı acaba? Ne olacak simdi okulunda bt sinifi varsa da yapmayacaklarmi? Ben anlamadim bu isi arkadas ne yapmaya calisiyorlar...
aynen hangi okulda fatih var ne bilelim biz. tabi herkes kendi okulunu istedi başka okulu işaretlemedi olacağı buydu. bu işin çözümü önce norm fazlası olanlar ve sonra da okulunda en az dersi olanlardan başlamak üzere fatih olan okullara görevlendirsinler geri kalanlar okulunda olsun.

Benim bildiğim liselerde zaten bt öğretmenleri var. Tayinlerde siz hiç açikta lise gördünüzmü tayin isteyebildinizmi? Yok. Öyleyse onlar görev almadimi da biz alicaz? Çözemedim, çözemiyorum...

Selçuklu MEM Bbugün toplantı yaptı ben de katıldım gönüllüleri liselere ve daha sonra kalan öğretmenler arasından ortaokullara görevlendirmek için dilekçe aldılar...

Valilik onayı gelince görevlendirmemiz başlayacak...

karatay için bu toplantı için herhangi bişey söylenmedi.. demek ki sadece selçuklu ilçesiydi..

Geri