Konya MEM BTR basvuru yazisi

Kodla Büyü

Programlayan

Aktif Üye
Arkadaşlar biraz önce geldi ve bugün 15 e kadar başvuru istiyorlar.
Yine yangından mal kaçırır gibi bir iş yapılıyor.
Yazı ekte.

Ekli dosyalar

• Bilişim Teknolojileri.rar
    722.4 KB · Görüntüleme: 114
evet bizede yenigeldi....hocam illaki liseler mi olacak burda yanifatih projesi kapsamında olan okullar mı olacak ben başvurmayacağım..

hocam fatih projesi nin başlatıldığı okullardaki BT öğretmenleri BTR olacak. Bu okullarda BT öğretmeni yoksa, diğer okullarda çalışan öğretmenler de bu okullara başvurabilecek. bulunduğunuz yerde akıllı tahtası gelen, ancak BT öğretmeni olmayan okul varsa ve 32 saat üzerinden ücret almak istiyorsanız 32 saatin kalan kısmında bir başka okula da BTR olabilirsiniz. And.Lis. İmam Hatip okulları ve proje okullarını araştırın derim.

Diyelim ki okulunuzda akıllı tahta var, ama siz BTR olmak için dilekçe vermediniz. Bir başka okuldaki öğretmen sizin okula BTR olarak gelebilir ve sizden 32 saatini doldurabilir. Bence mantıklı olanı okulunuzda BTR kapsamı varsa BT öğretmenininizin başvurması.

şimdi baktım da bayağı karışık yazamışım... hocam sormak istediğim, illaki liseleri mi yazmak zorundayız..? benim okulum ortaokul ....kendi okulumuzu yazamıyor muyuz..?

Hocam okulunuzda BTR kadrosu olup olmadığını ilçe MEM den öğrenin. Varsa elbette öncelikle kendi okulunuza atanırsınız.

Ek ders yine 18 saat, ama güzel olanı 8-5 çalışmıyorsunuz. Ders programı gibi program yapılıyor.

arkadaşlar Selçuklu da başvurular gecen hafta alınmıştı. ancak kimse liseleri tercih etmediği için pazartesi günü toplantı yapıldı ve önce liselere sonra ortaokullara görevlendirme yaptılar. yani liseler dolmadan hiçbir yere görevlendirme yapmıyorlar. isterseniz ilk 2 tercihinize liseleri son tercihinize de kendi okulunuzu yazarak işinizi sağlama alabilirsiniz. bulunduğunuz ilçede bilişim öğretmeni sayınız yeterliyse kendi okulunuzda kalma şansınız daha fazla ama yeterli değilse şu durumda mümkün görünmüyor. bizde ortaokullardan sonra kalırsa ilkokullara görev verilecekti ama ortaokullarda bile boşluk var şu anda.

Arkadaşlar bu üst yazıda Sarayönü diyor. Acaba Meram'da da bu tür bir çalışma var mı? Lütfen haberleşelim.

ya arkadaşlar bu zaten karatay a geleli nerdeyse 3 hafta oldu.. biz göndereli de... ama hala sonucu bekliyoruz.. bu hangi okula geldi? hangi ilçeye geldi anlamadım hiçbirşey?

Lütfen birisi açıklasın.. yani bunu zaten yolladık biz..

Geri