KONYA isteyecek arkadaşlar

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar puanım şimdi 125 ve konya merkezi istiyorum

KONYAyı isteyecek arkadaşlar sizde puanınızı ve KONYAnın nerelerini istediğinizi yazar mısınız?

ben bote mezunuyum halk eğitim ya da ilköğretim istemeyi düşünüyorum

ben tef mezunuyum, şu anda 84 puanım var. merkezde her yari yazmayı düşünüyorum, bazı ilçeleri de sonuna eklerim belki, örneğin cihanbeyli, karapınar ...

ofkar hocam galiba siz 1. tercihinize ben de 2. tercihime yerleşicem. Konya ya tayin istemeyi düşünmüyor galiba kimse. :puhaha:

hacar' Alıntı:
ofkar hocam galiba siz 1. tercihinize ben de 2. tercihime yerleşicem. Konya ya tayin istemeyi düşünmüyor galiba kimse. :puhaha:

galiba öyle olacak hocam :puhaha: :puhaha: :puhaha:

ofkar' Alıntı:
hacar' Alıntı:

galiba öyle olacak hocam :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Hakkaten kimse Konya'yı istemicek mi? Adamlar gülmekten yerlere yatmış. Kimse de kaç puanda olduğunu nereyi yazacağını yazmamış. Ben de mi Konya istesem napsam? sizin puanları görünce yazacak olanların da hevesi kırılmış heralde. biriniz 125, biriniz 65. heralde istesem ben de 50 puanla gelirim Konya merkezde bir ilkokula.

Şu klavuz yayınlansın da açık olan kurumlar da belli olsun o zaman Konyalılar doluşur bu konuya.

Bende konya'yı istiyorum ama arkadaşların puanlarını görünce pek bi isteğim kalmadı. :cry:

70 puan konya (Sadece teknik liseler merkez ve ilçeler) tabi tayin hakkı verirlerse yoksa 2 sene daha tayin hakkım yok :)

öncelikle karaman merkez ama pek açılmıyor karaman..açılan okulları yazdıktan sonra konya merkez..ereğli ve akşehir diyorum..hayırlısı olsun..85 puanım var şu anda...hocam cihanbeyli karapınar demiş....yazmayın hocam yazık edersiniz..ben kuluda görev yapıyorum...

bak seen ben yokken kimler gelmiş kimler...
herkes için hayırlısı olsun.

Ayrıca pc-zor hocam o dil ne öyle... bence fazla çıkarma o dili oh ne güzel atanmışsın ilk atamada biz doğuda çalışalım hem de dil çıkarın bize...

hacar' Alıntı:
bak seen ben yokken kimler gelmiş kimler...
herkes için hayırlısı olsun.

Ayrıca pc-zor hocam o dil ne öyle... bence fazla çıkarma o dili oh ne güzel atanmışsın ilk atamada biz doğuda çalışalım hem de dil çıkarın bize...

hocam açıkçası konyadan memnun olmadığım içindi o dil size değildi konyayaydı :D ben de gitmeye çalışıyorum yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın okulda dengesizleşiyoruz çocuk gürültüsünden heralde :)

Arkadaşlar ben geçen hafta teknik liseleri dolaştım norm açığı var mı yok u diye sordum
söylenenlere göre
fatih 1 açık
selçuklu 4 açık
adil karaağaç 1 fazlalık varmış
fakat bunlardan kaç tanesi gösterecek bilmiyorum

bu arada puanım 34 uzak bir ilçede görev yapıyorum merkeze yakın ilçeye geçmek istiyorum tefliyim

gladyatör hocam boşverin neyapacaksınız konya yı, şimdi tayin mayin ev taşıma falan boşverin sizi düşündüğüm için söylüyorum.. :roll:

hacar' Alıntı:
gladyatör hocam boşverin neyapacaksınız konya yı, şimdi tayin mayin ev taşıma falan boşverin sizi düşündüğüm için söylüyorum.. :roll:

:D
doğru diyorsunuz hocam. eşim izmir diyor, olmazsa konya diyor.bende konyayı tercih ediyorum.memleket konya olunca.
hayırlısı olur inşallah hocam.

gladyatör' Alıntı:
:D
doğru diyorsunuz hocam. eşim izmir diyor, olmazsa konya diyor.bende konyayı tercih ediyorum.memleket konya olunca.
hayırlısı olur inşallah hocam.

bende aynı durumdayım hanım izmir ben memleket konya olduğu için konya diyorum

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Geri