Konya 'da bt rehber öğretmenlik yapanlar

Kodla Büyü

formator_55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yarın başvuru için son gün, yazısı geldi. arkadaşlar ben geçen sene çalışmadım. bt rehber öğrtmenlikle ilgili pek bilgim yok. öncelikli olarak fatih projesi okulları diyor ben ortaokulda çalışıyorum. kendi okulumda olma şansım yok mu? ilk tercihim fatih projesi olmak zorunda mı ? yazıda öyle diyor bizim müdür kendi okulunu yaz diyor anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
bir de liseye giderseniz ne işler yapıyorsunuz derse giriyor musunuz?...

Fatih projesinin uygulandığı okullara ve BT sınıfının bulunduğu okullara görevlendirme yapıyorlar. Okulunuzda BT sınıfı varsa kendi okulunuza görevlendirilebilirsiniz.Başvurunuzda görevlendirilmek istediğiniz okullar kısmına sadece kendi okulunuzu yazın büyük ihtimal kendi okulunuza göevlendirilirsiniz. Geçen yıl bende kendi okulumda yaptım ve benim okulum ilkokuldu. Lisede görevlendirilirsenizde genelde idare işleri yaptırıyorlar e-okula resim ekleme falan:)) Arada akıllı tahtalarla uğraşıyorsnuz, tabi bide format işleri var. Aslında çok yoğun olmuyor ama öğretmenlerin kişisel talepleri bi süre sonra can sıkmaya başlıyor. Eğer ders sıkıntınız yoksa bence hiç bulaşmayın, ben bu yıl istemedim 30 saat dersim var zaten

öncelikli olarak fatih projesi olan okullar dediler hocam ben de ona göre tercihleri yaptım. hayırlısı artık...

Geri