Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

KONYA BTR GÖREVLENDİRMELERİ

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında havsaro tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. havsaro

havsaro Site Gezgini

Arkadaşlar Konyada görevlendirmeler ile ilgili bir haber yok mu ya? Varsa paylaşalım lüten....

2. aradaugrarim

aradaugrarim Seçkin Üye Seçkin Üye

Henüz yok hocam bekliyoruz.
    Bazı ilçeler "Görevlendirmelerde proje kapsamında donanım kurulumu tamamlanan okullara öncelik verilecek,bu okullarda ihtiyaç varken diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır." maddesine takıldılar.
    O yüzden gecikti. Bayramdan sonra onay çıkar sanırım.

3. husoko

husoko Üye

AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMA SAAT 11:46 DA GELDİ. İŞİ YOKUŞA SÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR. MADEM BU OKULLARA BTRÖ LAZIM ATAMA YAPILSIN. BİRDE ŞÖYLE BİR SORUN VAR. GÖREVLENDİRME YAZISINDA ÖĞRETMEN OKULDAKİ DERS YÜKÜNE GİRER BOŞ KALAN SAATLERDE BTRÖ GÖREVİNİ EĞİTİM ÖĞRETİM SATLERİ İÇERİSİNDE YAPAR DENİLMİŞTİ. BAŞKA BİR OKULA GÖREVLENDİRME YAPILIRSA OKULDAKİ DERS YÜKÜ DURUMU NASIL OLACAK? YİNE HER ZAMANKİ GİBİ ANLAŞILMAZ DURUMLAR SÖZ KONUSU

İlçenizden gelen 15/10/2012 tarih ve 17622 sayılı BT Rehberliği Görevlendirme yazısındaki listede Fatih Projesi okullarından Meram Anadolu Lisesi, Mehmet-Münevver Kurban Anadolu Lisesi, Muhittin Güzelkılınç Anadolu Lisesi, Naciye Mumcuoğlu Lisesi, Meram Fen Lisesi ne görevlendirme yapılmadığı görülmüştür. Proje kapsamındaki okullar boş kalırken diğer tercihler dikkate alınmayacaktır.Mevcut durumda sadece Fatih Projesi kapsamındaki okullar olan Dr.Ali Rıza Bahadır İHL, Konya(Anadolu) Lisesi, Zeki Özdemir Lisesi, 75. Yıl Lisesi ni tercih eden öğretmenler görevlendirilecek, diğer başvuranlar tercihinin dışında çalışmayacaklarını belirttiklerinden herhangi bir görev almaları söz konusu olmayacaktır.Buna göre istekli olan bilgisayar öğretmenleri öncelikli olarak proje kapsamındaki yukarıda adı geçen beş okula görevlendirme sağlanması için gerekli düzeltmelerin yapılması, aksi takdirde onayın sadece Dr.Ali Rıza Bahadır İHL, Konya(Anadolu) Lisesi, Zeki Özdemir Lisesi, 75. Yıl Lisesi için alınacağı hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.
    Süleyman Cumhur BAŞARANŞube Müdürü

4. nese1982

nese1982 Süper Üye Süper Üye

selçukluda bi gelişme var mı? toplantıda 1 hafta 10 güne kadar sonuçlanır demişlerdi.

5. nese1982

selçukludan hala haber yok

6. cakaba34

cakaba34 Üye

Bunu geciktiren beyinlere hayranım :p Kırşehir 1 ekim itibari ile yaptı görevlendirmeyi. :alkis:

7. turapt

turapt Seçkin Üye Seçkin Üye

KIRŞEHİR DE 30 ders saati ibaresini göremedim? başlayanların mesaisi nasıl oluyor acaba?

8. guvennet

guvennet Site Gezgini

ya arkadaşlar yok mu bi haber hala? 1 ay olacak nerdeyse?

9. ilsis

ilsis Seçkin Üye Seçkin Üye

Biraz önce il kordinatörünü aradım onaylar haftaya valileğe gönderileceğini söyledi neden olarakta ilçelerin şartları tutmayanları formatör olarak önermesinden kaynakladığını söyledi bakalım inşallah haftaya onaylar gelir :)

10. ufukyildiz42

ufukyildiz42 Üye

yeni e mail göndermişler.Fatih projesi olan okullara tercih yapmamızı bekliyorlar.İlk öncelik onlarmış.Yine kullanıp kullanıp işleri bitince bize kendi halimize bırakacaklar.görevlendirme süresi neredeyse başlamadan bitecek.ne görev ama...Bir kadronuz olmadan bilmediğiniz bir okulda sığıntı olacağız öyle mi.satranca ek ders izciliğe ekders ıvıra zıvıra ekders bi bize veremiyorlar ekders bir yere sığdıramadılar bizi çok da lazım değil ekders...görevlendirmeden nefret ediyorum sağ olsunlar bu kadar ihsan yeter işinizi kime yaptırırsanız yaptırın bizi de o ilgilendirmez.
    Tüm BT öğretmen arkadaşlar , akibetimiz hayrola

11. ufukyildiz42

ufukyildiz42 Üye

Yolumuza seçmeli öğretmen olarak devam edelim ne yapalım

12. guvennet

guvennet Site Gezgini

hayret bişey gerçekten.. bize fatih projesi ile ilgili kurs da verilmedi.. biz görev alsak bile nasıl yararlı olacağız o okullarda? acaba çok mu fazla boş işle uğraşırız ki arkadaşlar? illa ki kendi okulumuza benzemez ama 3 gün kendi okulumdayım ve uzak merkeze (18 saat).. başvurmuş olsam 2 gün de başvurduğum okula gideceğim.. 2 günde benden ne bekleyebilirler ki? sonuçta dediğim gibi biz bile bunun tam eğitimini almadık.. acaba 2 gün diye çok mu sıkıştırırlar ki bu sefer de?

offf şu sonumuzu bi de biz bilsek ne güzel olacak yaaa :( bu belirsizlik ne kadar kötü bişey :(

13. cakaba34

cakaba34 Üye

Liselere görevlendirme yapamamışlar da ondan dolayı gecikmiş. Liseleri tercih eden yokmuş. Öncelik onlar olduğu için de gecikme yaşanmış.
    2 aya kalmaz çözüp gönderirler inşallah :verymad:

14. nese1982

selçukluda liselere çözüm bulmuşlardı....

15. cakaba34

cakaba34 Üye

Şimdi 1 ay da Meram'ı bekliyoruz çocuklar hadi bakalım :p

16. havsaro

havsaro Site Gezgini

Selçuklu da çözümü nasıl bulmuşlar da, Meram'da çözüm yok. Bu arada ilçeden tel geldi ve tek tek lisede görev almak istiyor musun buralar dolmadan görevlendirme yapmayacaz diyorlar. Benim 8 saat dersim var dediğimde söyle 2 güne versinler o dersleri diğer günler bu liselerre git dediler. Yoksa görevlendirme falan yok diyorlar. Meram da Bilişimci kaç kişi var? Ve başka aranan arkadaş var mı?

17. nese1982

selçuklu tüm bt cileri topladı. açık okulları söylediler. liseler dolmadan başka yerlerde görevlendirme olmayacak dediler. herkes istediği liseyi seçti. aynı liseyi bikaç kişi isteyince puanı yüksek olanı verdiler.

18. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

öyle oldu ama bugün müdür bana btr olmayacak dedi. bende olacak ve istedim dedim. başka okulda olabilir dedi. :scared: bunları bt sınıfından yazıcımı almışsınız bana btr olunca lazım olacak dediğim de söyledi.
    olsun o zaman veririm dedi :verymad:
    benim btr olmamı eskiden istiyordu şimdi istemiyor gibi geldi.
    bugün selçuklu ilçe mem i aradım ayın 15 inde olabilir biraz gecikicek karatay ve meram da sorun çıktığı için denildi.

19. semekkes

semekkes Üye

Norm fazlası nedeni ile 2012 nisan da ilçe HEM'e gönderildim (çalıştığım okulda o sırada tek sayısalcı olduğumdan hayrına matematik + fen 26 saat derse giriyordum) Yazın 4+4+4 atamaları oldu. ilçe merkezindeki ortaokulun BT öğretmeni arkadaş istifayı basıp ayrıldı, okulun 15 saat dersi boş oradan beni rica ediyorlar. Ben Anadolu lisesi için BTR başvurusu yapıştım. HEM'de kurs başvuruları yakında yeter sayı olacak benim haftada kaç saat kurs yapabileceğim haliyle belli değil. Bu arada eski çalıştığım okulun avrupa birliği projesinin bilgisayar işleri vede arkadaşım olan bir kaç okulun site işlerini hatır gönül adına devam ettiriyorum. Ayda 4-5 kasa tamire geliyor :D ilçedeki tek BT öğretmeniyim(Meslek lisesi hariç) ve sanırım sıfır saat ekdersle birkaç hafta daha devam edeceğim :D
    Hayır hiçbiri değilde norm fazlası dedilerdi o çok koyduydu.

20. azra

azra Aktif Üye

Ya hala neyi bekliyorlar anlamadimki... Selcukluda topladilar herkesi, acik acik dedilerki liseleri tercih etmezseniz kimseyi görevlendirmeyecez. Bizde paşa paşa kabul ettik, hatta açık arttırma oldu resmen bütün okullar kapış kapış gitti. Karatayinda meraminda yapacagi is buydu, beklemenin ne anlami var Allah askina söyleyin. Dönemin yarisini yediler resmen.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal