konut kredisi hayat sigortası yardım

Kodla Büyü

losar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar nasipse ev almayı düşünüyorum.çeşitli sitelerden hesaplama yaptım.kafama takılan bir husus var.hayat sigortası zorunlu olmasa da yaptırmayı düşünüyorum.verilen bu taksitlere hayat sigortası dahil edilerek mi veriliyor yoksa bu taksitin üzerine daha sonra mı ekleniyor ?

Ev kredisi hariç diğer tüm masraflar ( hayat sigortası, dask, yangın sigortası vs), ayrıca hesaplanır ve kredisi ödemesinden bağımsız bir tarihte de ödenmesi istenebilir.

Ayrıca kredi süresince dask, hayat sigortası, konut sigortası yaptırmak zorundasın banka otomatik yapıyor ve krediye dahil değil.

arkadaşlar nasipse ev almayı düşünüyorum.çeşitli sitelerden hesaplama yaptım.kafama takılan bir husus var.hayat sigortası zorunlu olmasa da yaptırmayı düşünüyorum.verilen bu taksitlere hayat sigortası dahil edilerek mi veriliyor yoksa bu taksitin üzerine daha sonra mı ekleniyor ?
Hocam araştırma yaptığınızı düşünerek bir soru sorabilir miyim? Kredi için en uygun yer hangi banka şu sıralar?

ziraat şu anda 1.50 lakin perşembe günü merkez bankası faiz kararı sonrası biraz düşer diyor müşteri temsilcisi

Geri