KOLAY FLASH HAZIRLAMAK ??

Kodla Büyü

chernobil

Aktif Üye
merhaba arkadaslar ben kolay bir flash hazırlamak istiyorum sadece resimler arası geçiş olsun yeter hangi programla kolayca yapabilirim ?

Arkadaslar tartısmayı bıraksak artık .. Kardes dedigin o program warsa yükleyebilirmisin buraya weya gmail versem atarmısın ?

bu bende warda kullanamıyorum ya mesela 10 tane resim koyup her resim arasına nasıl geçiş efekti verebilirim ? kısaysa anlatırmısın

yazıları okudukça Fakültelerdeki Bilgisayar Eğitiminin yeniden tartışılması gerektiğini düşünüyorum.. Herşey hakkında en az bir şey bilmek lazım..

herkes herşeyi bilecek diye bişey yok hocam,arkadaşlar bilmeyebilir,ama uğraşınca yapabileceğine inanıyorum,bunu genelleyerek bilgisayar eğitimlerini sorgulayalım kelamını yapmak biraz abes olur.Zaten artık Bilgisayar diye bişey yok BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ :mrgreen: :lol: :D

sanırım yanlış anladınız, ama şuda varki zaman o kadar hızlı geçiyor ki, bir şekilde takip etmez isek yabancılaşıyoruz.. sizde belirtmişsiniz uğraşınca yapılır, uğraşıp araştırarak yapılır, bende forumları gezerek başka hiçbiryerde edinemeyeciğimiz bilgileri edindim. haklısın artık bilişim teknolojileri:)

mkpatriot' Alıntı:
herkes herşeyi bilecek diye bişey yok hocam,arkadaşlar bilmeyebilir,ama uğraşınca yapabileceğine inanıyorum,bunu genelleyerek bilgisayar eğitimlerini sorgulayalım kelamını yapmak biraz abes olur.Zaten artık Bilgisayar diye bişey yok BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ :mrgreen: :lol: :D
hocam Allah razı olsun.herkes bazıları gibi olsa insan soru soramaz.
O arkadaşa ve onun gibilere duyrulur Bilmememk ayıp değil öğrenmemek ayıptır.

bilgisayar özgün bir daldır.. soru sorulması en doğal hak.. ama şuda varki en ufak bir araştırma yapılmadan hazırdan beklemekde yanlış olur.. araştırıp öğrenmek gerekir, ama ilk önce neyi araştıracağının çerçevesi çizilmelidir.. ben birşey demedim sadece neden bu kadar hazır beklentiler içerisine giriliyor onu anlamış değilim, foruımda bu konuyla alakalı birçok konu var.. insnalar araştırır yapaar ama takıldığı yerlerde tabi ki sorular soracaktır.. öğrenmeninde yolları vardır, hazır kalıplar öğrenme değildir.

hocam baska seylerle ugrasmayın bunu indirin içinde bu işinizi gorecek bir cok program var.El_derman_Ekim_Flash_Yardimcilari forumda var adresi.dowloand bolumunde galıba.indir derim kesın.ben indirdim.gayet guzel

kucumen17' Alıntı:
Evet kullanımıyla ilgili biraz açıklama yaparsanız bende minnettar kalırım... :roll:

Evet aynen katılıyorum. Programı veren arkadaşlar. Biraz açıklama yapsanız yada varsa bir link verseniz daha da makbule geçecek

Geri